YouTube Açılmıyor Giremiyorum Sorunu Çözümü 
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

YouTube Açılmıyor Giremiyorum Sorunu Çözümü 

0

YouTube Açılmıyor Giremiyorum ?

Youtube , biliyorsunuz ki günümüzde büyük küçük demeden herkes tarafından kullanılan platformlardan birisidir ve her zaman kullanıcılarına kaliteli bir hizmet vermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bazı durumlar da sosyal medya devi olan Youtube’ye giriş sıkıntıları olabiliyor ve böyle bir durumla karşılaşan kullanıcılar da ister istemez canları sıkılıyor.

Böyle bir durumla karşılaşan kullanıcılar da hemen netten bu sorunu çözmek için araştırmalar yapmaya başlıyor. Aslında arkadaşlar bakarsanız Youtube’ye girilmemesinin birden fazla sebebi bulunmaktadır. Şimdi bu konuda sizlere elimizden gelen yardımı yapacağız.

YouTube Açılmıyor Giremiyorum Sorunu Çözümü

Youtube yukarıda da dediğimiz gibi sosyal medya uygulamasında günümüzde en fazla tercih edilenlerden birisidir ve özellikle video izlemeyi sevenler için sık sık ziyaret edilen yerdir. Ben youtube giriş yapamıyorum ya da internetim var ama youtube giriş olmuyor ? gibi sorunlarınız varsa hiç merak etmeyin bu konuda bildiklerimizi sizlerle paylaşacağız.

İnternetim Var Ama Youtube’ye Giremiyorum

İnternetiniz olsa bile Youtube giriş yapamıyorsanız hiç endişe etmeyin çünkü bazen bu durum internet kaynaklı sorun da olabiliyor. Ama tabi internette sorun olmasa bile youtube girişler de problemler olabiliyor.

Telefondan Youtubeye Giremiyorum

Günümüzde her yere girilirken genel olarak telefondan giriliyor ve aynı şekilde Youtube girenlerin %95’i telefondan giriyor ama bazı durumlar da giriş yapamıyorlar. Bunu yapmak için ise ilk olarak ayarlar bölümüne giriş yapalım ve daha sonra uygulamalar sekmesine girip youtube uygulamasını seçelim.

Burada uygulamaya ait olan veriler bulunuyor hepsini silelim ve silmeden sonra uygulamayı tekrardan kontrol edelim. Eğer sorun halen devam ediyorsa o zaman cihazınızı tekrardan yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Bu işlemi yaptıktan sonra büyük ihtimalle uygulama açılacaktır. En son olarak şunu da belirtmek isteriz ki bazen sorun VPN’den kaynaklı olabilir. Bazı VPN uygulamaları Youtube giriş yapmanıza engel olabiliyor. Bu yüzden VPN aktif ise onu kapatıp o şekilde de deneyebilirsiniz.