Yeni Sezon Bebek Gelinlik Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Yeni Sezon Bebek Gelinlik Modelleri

0

Genç kızlar nasıl evlenme yaşına geldikleri zaman en güzel gelinliği seçmek için can atıyorlarsa anneler de bebekler için tasarlanan en güzel gelinlikleri seçmek için kararsız kalıyorlar. Evet bebekler için tasarlanan gelinlikler o kadar güzel ve hoş ki görenler çok beğeniyor. Bebek gelinliklerin de tabi en çok tercih edilenler arasında kabarık modeller yer alıyor. Eğer bebeğiniz daha yeni yürümeye başladı ise o zaman kabarık gelinlik seçimi daha iyi olacaktır.

Bunların yanı sıra en çok tercih edilen modeller arasında bir de abiye olarak tasarlananlar dikkat çekiyor. Bebekler için tasarlanan gelinlikler şöyle ; taşlı modelleri , kabarık , prenses gelinlikler , balık görünümlü ve tüylü gibi her çeşit model bulunmaktadır. Yani nasıl büyükler için bunlar varsa bebekler için de var tabi.

İçindekiler

Bebek Gelinlik Modelleri

Bu sezon moda tasarımcıları kız bebekleri için o kadar güzel gelinlikler tasarlamış ki gerçekten bunlara gören anneler gelinlik seçmede bir hayli zorlanacağa benziyor. Her çeşit gelinlik mevcut rengarenk gelinlikler de bir hayli tutuluyor yalnız. Bebekleriniz için gelinlik seçimi yaparken illa beyaz olmasına dikkat etmeyin. O kadar güzel renklerde gelinlikler var ki istediğiniz modeli seçip bebeğinize giydirebilirsiniz.

Beyaz gelinlik dışında bebeğiniz için tercih edebileceğiniz model kabarık kırmızı renkte gelinlik modelidir. Bu gelinlik modeli ile bebeğiniz bence daha tatlı ve şirin olacaktır.

Çocuk Gelinlik Modelleri (Tüllü Gelinlikler)

Çocuk gelinlik modellerinde en çok rağbet gören bir diğer modeller ise tüllü gelinlik modelleri oluyor. Bu tüllü gelinlikler kız bebeklerinizi hem daha şirin gösterecek hem de bulunduğu ortamdaki tüm gözleri bebeğiniz de olacaktır.

Yukarıda ki bebek gelinlik modelinde tül detaylarına yer verilmiş ve kabartılmış etek kısımları ile ortaya harika örnek çıkmış. Aynı zaman da bunların yanında incili ve taşlı olarak tasarlanan gelinlikleri de tercih edebilirsiniz.

Bebek Gelinlikleri (İncili Modeller)

Gelinlik modellerinde en çok tercih edilen modellerden birisi de inci taşları ile tasarlanan ve bununla beraber tül kumaşlar ile kabartılan gelinlik modeli oluyor. Bebeğinize aşağıda yer alan incili gelinlik modelini giydirebilirsiniz.

Bebek Gelinlik Modellerinde Yer Alan Örnekler

Prenses modeller

Balık kesim gelinlikler

A kesim gelinlikler

Bebek abiye

Kabarık bebek gelinlikleri bu saydığımız modellerin hepsi bebek gelinlikleri için tasarlanmaktadır.

Bebek Gelinlik Fiyatları

Birçok anne model seçtikten sonra acaba fiyatı ne kadar diye çok merak ediyor. Anneler bu fiyatlar bölgeden bölgeye farklılık göstermektedir. Fakat genel olarak bebek gelinlik fiyatları 150 TL’den başlıyor 1000 TL’ye kadar çıkıyor.

İlginizi Çekebilir