Yeni Bebek Hırkası Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yeni Bebek Hırkası Modelleri

0

Kış ayları olduğu zaman biz kadınlar olarak boş zamanlarımızı değerlendirmek için elimize alırız el işini başlarız değişik örgüler yapmaya. Eğer bebeğimiz varsa kendimize örgü yapmaktan önce ilk olarak bebeğimize güzel bir örgü örmek isteriz. Kışın ise bebekler için yapılacak örgüler başında atkı bereler , kazaklar , patikler ve hırka gibi modeller gelmektedir. Bizde bugün bebekler için yapılan harika hırka modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Hamarat kadınlarımız ise bebekler için her geçen gün o kadar güzel hırkalar tasarlıyorlar ki seçim yapmada bir hayli zorlanacağız gibi. Evinizde artta kalan ipleriniz varsa ve bunları örgüde kullanmak istiyorsanız bence bebeğinize burada bulunan hırkalardan birini örmeye başlayabilirsiniz. Yetişkinler için yapılan hırkalar biliyorsunuz bir hayli zor ve zaman harcanıyor. Fakat bebekler için yapılan hırkaların çapı küçük olduğundan yapımı daha basit oluyor.

Kız bebekleri için ise el örgüsünden harika renklerde hırkalar yapılmış. Sizinde kız bebeğiniz varsa bence en güzel hırkayı seçerek hemen örmeye başlayın. Kız bebekleri için renk olarak ; pembe , turuncu , mor , beyaz ve yeşil gibi renkleri seçebilirsiniz. Örgü olarak ise acemiyseniz en basit olan modellerden başlamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer örgüde başarılıysanız o zaman da en ağır örgüleri yaparak bebeğinizi daha şık yapın. Ev için yapacaksanız da kapüşonsuz hırkaları tercih edebilirsiniz.

Erkek bebekleri için yapılacak modeller için de harika örnekler sayfamızda yer alıyor. Renk olarak en çok tercih edeceğiniz mavi olabilir. Çünkü erkek bebekler mavi rengi daha çok sevmektedir. Hem kız hem de erkek bebekleri için örülen bu hırkalar ile sizleri baş başa bırakıyorum. Aralarından en güzel modeli seçerek bebeğinize örmeye başlayın. Hepinize kolay gelsin diyorum….

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir