Yazma Kenarı İğne Oyası Tığ İşi Modelleri ve Çeşitleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Yazma Kenarı İğne Oyası Tığ İşi Modelleri ve Çeşitleri

0

Yazma kenarı iğne oyası  tığ işi modelleri ve çeşitleri arasından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek vardır. Bu çeşitler arasından istediğinizi tercih ederek zarif görünümlü yazmalara sahip olabilirsiniz.

2023 Yazma Kenarı İğne Oyası

Herkesin merak edeceği ve soracağı bu modeller özellikle gelin çeyizlerinde sıklıkla tercih edilir. Yeni neslin de çok seveceği bu modellerden birini mutlaka denemelisiniz. 

İçindekiler

Gelin Çeyizlerinin Vazgeçilmezi Oya Modelleri

Gelinlerin çeyizlerinde mutlaka yer alan oya modelleri bulunur. Oyalar el emeği göz nuru olarak herkesin beğendiği modellerden oluşup emekler verilerek yapılır. Herkesin beğendiği ve her kesimden kişiye hitap eden oya modelleri şunlardır: 

  • Gül Desenli İğne Oyası Yazma Kenarı: Bu model yazma kenarı iğne oyası tığ işi modelleri ve çeşitleri arasında en çok tercih edilen modeldir. Bu modelde, zarif gül desenleri, iğne oyası tekniği kullanılarak örülmüştür. Yazma kenarına eklenen bu detaylar, yazmaya zarif bir görünüm kazandırır. 
  • Sıralı Yapraklı Tığ İşi Yazma Kenarı: Bu modelde, tığ işi tekniği kullanılarak, sıralı yaprak desenleri örülür. Bu modelde kullanılan renkler, yazmanın rengi ile uyumlu seçilerek şık bir görünüm sağlanır.
  • Çiçekli İğne Oyası Yazma Kenarı: Bu modelde, çiçek desenleri iğne oyası tekniği kullanılarak örülür. Çiçeklerin renkleri yazmanın rengine uyumlu olarak seçilir ve yazma kenarına eklenir. Bu model, yazmaya feminen bir görünüm kazandırır.
  • İncili Tığ İşi Yazma Kenarı: Bu modelde, yazma kenarına inciler eklenir. İnciler, tığ işi tekniği kullanılarak örülen motiflerin içine yerleştirilir. Bu model, yazmaya zarif bir dokunuş katar.
  • Kelebekli İğne Oyası Yazma Kenarı: Bu modelde, kelebek desenleri iğne oyası tekniği kullanılarak örülür. Kelebeklerin renkleri, yazmanın rengine uygun olarak seçilir ve yazma kenarına eklenir. Bu model, yazmaya romantik bir hava katar.
  • Yapraklı Tığ İşi Yazma Kenarı: Bu modelde, tığ işi tekniği kullanılarak, yaprak desenleri örülür. Yaprakların renkleri, yazmanın rengine uygun olarak seçilir ve yazma kenarına eklenir. Bu model, yazmaya doğal bir görünüm kazandırır.

Bunlar sadece yazma kenarı iğne oyası tığ işi modelleri ve çeşitleri için verilebilecek bazı örneklerdir ve seçenekler çeşitlendirilebilir. Hangi modeli seçerseniz seçin, yazma kenarına zarif bir görünüm kazandıracaktır.

2024 Yazma Kenarı İğne Oyası
basit Yazma Kenarı İğne Oyasıbasit Yazma Kenarı İğne Oyası
en güzel Yazma Kenarı İğne Oyası
farklı Yazma Kenarı İğne Oyası
güzel Yazma Kenarı İğne Oyası
kolay Yazma Kenarı İğne Oyası
Yazma Kenarı İğne Oyası 2023
Yazma Kenarı İğne Oyası 2024
Yazma Kenarı İğne Oyası

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir