Yapı Kredi Ticari Kart Limiti Yükseltme
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Yapı Kredi Ticari Kart Limiti Yükseltme

0

Bu makalemiz de yapı kredi bankacılığı ticari kart için limit yükseltme nasıl yapılır ? ona bakacağız. Fakat aslında türü hiçbir şekilde fark etmeksizin hangi ticari kartı kullanıyorsanız kullanın vereceğimiz bu bilgi sayesinde diğer kartlarınızda da uygulayabilirsiniz. Kartınızı zaten ticari olarak kullanıyorsanız o zaman kredi notu gibi kavramları da çok iyi biliyorsunuz demektir.

Yapı Kredi Ticari Kart Limiti Yükseltme

Klasik ticari kredi kartları ile yeni limit teklifi yapılacağı zaman en büyük etkenler arasında kredi notu yer alıyor. Çünkü kredi notunuz ne kadar iyi seviyeler de olursa her şeyi o kadar iyi yaparsınız. Bu duruma örnek verecek olursak bir çekiniz var diyelim ve bunu zamanında ödemediğiniz zamanlar da kredi notunuz düşecektir ve bu yüzden ticari kart limitinizi de yükseltme yapamayacaksınız.

Eğer ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapıyorsanız ve bankanız ile çok iyiyseniz bu durum da kredi notunuz da ona göre iyi olur ve şubeye giderek istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Ticari olarak yapabileceğiniz her işlem şubeler de daha kolay yapılmaktadır. Şubeye gittiğiniz zaman ise gelirinizi belgeleyen evrak ve kullanmış olduğunuz kredi kartınızı teminat olarak mallarınızı gösterebilirsiniz.

Bu şekil de yapacağınız zaman ticari kart limitinizi yüksek seviyelere çıkartabilirsiniz. Fakat şunu belirtmek isterim ki işletmenin yapısı ile kapasitesine göre size verilen limitler farklı olur. Ama her ne kadar limitler farklı olsa da vermiş olduğumuz bu yolu denerseniz yüksek limitlere çıkartabilirsiniz.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir