Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi ve Cayma Bedeli Sorgulama
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi ve Cayma Bedeli Sorgulama

0

Günümüzde genel anlamda baktığımız zaman en iyi GSM ve internet sektörün de çok iyi olan Vodafone vermiş olduğu hizmet ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Kampanya ve aynı zaman da tarife de yapmış oldukları taahhüt birçok kişi tarafından arttırılan konular arasında yer alır. Vodafone abonesi olan kişilerin en çok merak etmiş olduğu sorular arasında Taahhüt bitiş tarihi ve cayma bedeli sorgulama ? gibi sorular yer alıyor. Şimdi ilk olarak şunu belirtelim Vodafone 1 sene olacak şekilde müşterilerinden kendi bünyesi içerisin de hizmet almalarını istemektedir. Aynı zaman da akıllı telefon almak isteyenler de varsa bunun için de Vodafone’nin kendi belirlemiş olduğu süre zarfı içerisin de müşterilerinden bir Taahhüt sözü vermelerini bekler.

Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihi ve Cayma Bedeli Sorgulama

Tabi şunu da belirtmekte fayda vardır ki Vodafone taahhüt süresi Vodafone’nin belirlemiş olduğu hizmet ile kampanya da farklılıklar olabilir. Bu süre ise genel olarak 12 veya 24 ay şeklinde olmaktadır. Tabi neden böyle bir şey istiyor diye soracak olursanız yüksek değerler de olan paketlerin daha indirimli fiyatlara gelmesi içindir mutlaka. Bu noktaya geldiğiniz zaman Vodafone sizden Taahhüt imzalamanızı isteyecektir. İşte bu nokta da kullanıcıların bir çoğu taahhüt sorgulaması nasıl yapılır ? diye merak ediyor.

İçindekiler

Vodafone Cayma Bedeli Öğrenme

Vodafone hattın da cayma bedelini sorgulamak istiyorsanız bunun arkadaşlar en basit yolu operatöre bağlanmaktır. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için ise direkt olarak 542 veya 0542 542 0000 bu numarayı çevirmelisiniz.

Bunun haricin de isteyenler eğer hattınız faturalı ise o zaman taksitli olacak şekilde faturanızın üzerine telefon alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz cihazın borç durumunu ve taksit sayısını ise Vodafone yanımda uygulamasını indirip giriş yaparak istediğiniz şeylere bakabilirsiniz.

Vodafone Taahhut Bitis Tarihi

Hattınız faturalı ise o zaman Taahhüt sorgulama kodu sayesin de taahhütle ilgili olan tüm detaylara çok basit bir şekilde bakabilirsiniz. Bunu yapmak için ise 7000 sesli yanıt sistemini kullanacağınız. Aynı zaman da *7000# tuşuna da basabilirsiniz. Bu şekilde kaç ay taahhütt’ün kaldığını öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Manalı Anlamlı Sözler can yücel