Unutkanlık Duası ve Türkçe Anlamı
  1. Anasayfa
  2. Dini Konular

Unutkanlık Duası ve Türkçe Anlamı

0

Her insanın başına gelebilecek sorunlar arasında Unutkanlık yer almaktadır. Çünkü öyle bir dönemde yaşıyoruz ki karşılaşmış veya yaşamış olduğumuz bazı sorunlardan ötürü unutkanlığın baş göstermesi çok normal bir durumdur. Fakat bu gibi sorunlardan kurtulmak istiyorsanız Allah’a dua edebilir ve ondan yardım isteyebilirsiniz.

Unutkanlık Duası ve Türkçe Anlamı

Unutkanlıkla ilgili yapacağınız dualar sayesinde kısa süre içerisin de bu gibi durumdan kurtulmanız mümkündür. Unutkanlık duasını günde 6 defa okursanız faydasını her türlü görürsünüz. Yani sabah vaktin de 3 , akşam vaktin de 3 defa olacak şekilde gün de 6 defa okunması size büyük fayda sağlayacaktır. Siz sadece duanızı edin ve takdiri sadece Allah’a bırakın.

İçindekiler

Unutkanlık Duası Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu’da yapmış olduğu programlarda ve konuşmaların da unutkanlık için edilen dualara yer vermiştir. Dualar bizim için çok önemlidir ve yapacağınız dualar ile Allah’a yalvarabilir ve ondan yardım isteyebiliriz. Şüphesiz Allah duaları işitir ve kabul edendir.

Unutkanlık İçin Okunacak Dua

Şimdi aşağıya vereceğimiz unutkanlıkla ilgili duayı günde 6 defa olacak şekilde okumanız gerekmektedir. Fakat bunun okumasını yapacağınız zaman da içtenlikle okumanız son derece önemlidir. Vakit namazı kıldıktan sonra dualar içerisinde de unutkanlık duasını okuyabilirsiniz. Unutkanlık duası sabah 3 ve akşam 3 şeklin de olacak şekilde okunması gerekmektedir.

OKURLARIMIZ BUNA DA BAKTI ;

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili