Türkiye Finans Havale Nasıl Yapılır ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Türkiye Finans Havale Nasıl Yapılır ?

0

Birçok kişinin aklında Türkiye Finans havale nasıl yapılır sorusu vardır. Farklı bankalara yapılan havaleler ile birlikte gerek ATM’lerden gerekse mobil bankacılıktan işlemler yapılabilmektedir.

Türkiye Finans Havale Nasıl Yapılır

Türkiye Finans havale işlemleri için size en yakın ATM şubesine gitmeniz gerekir. Daha sonrasında ise,  kartınızı ATM’ye takın. Daha sonrasında hesaba para yatırma seçeneği şeklinde ATM sizi yönlendirecektir. Havale işlemlerini tamamlamak için karşınızdaki ekrandan başka hesaba para yatırma seçeneğine tıklayın.

Burada yer alan alıcı bilgileri kısmından da işlemlerinizi tamamlamak için bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun. EFT işlemleri, 17.15’e kadar rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirdiğiniz bu işlemler ile istediğiniz farklı bir bankaya gönderim sağlayabilirsiniz. Böylelikle havale işlemlerini gerçekleştirmiş olursunuz.

ATM’den Havale Yapma

Türkiye Finans bankası için öncelikli olarak ATM’ye gitmeniz gerekiyor. Fakat bunun dışında mobil bankacılıktan da para transferi seçeneğine tıklayarak kolaylıkla havale işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Para transferleri işlem menüsü üzerinden gerçekleştirilebilen işlemler ile kolaylıkla havale sürecini tamamlayabilir, başka bankaya ya da Türkiye Finans bankasına gönderim sağlayabilirsiniz. Banka şubelerine gitmenin yanı sıra telefon bankacılığı ya da herhangi bir ATM üzerinden kolaylıkla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Daha sonrasında herhangi bir sorun meydana gelmeksizin işlemlerinizi tamamlamanız mümkün hale gelecektir. ATM’den ise kartlı ya da kartsız QR kod işlemleri ile birlikte başka bankaya havale yapabilirsiniz. Banka bu açıdan müşterilerine kolaylık sağlamayı hedefler.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir