Tostun Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Tostun Yanında Ne Gider

0

Tostun Yanında Ne Yakışır ?

Hem kahvaltılar da hem de ara öğünlerde sık sık tercih edilen atıştırmalık yiyeceklerin başında tost gelir. Özellikle Tost kaşarlı ve sucuklu olarak tercih edilmektedir. Bunların haricin de Tost genel olarak en çok gençler tarafından çok tercih edilen yemek türlerinden birisidir. Tost hazırlandığı zaman akıllara gelen ilk soru yanına acaba ne yapsam ? sorusu oluyor. Bizde bu konu hakkında netten araştırma yaptık ve tostun yanına gidebilecek en güzel yemekleri ve yiyecekleri sizlerle paylaştık. İşte arkadaşlar yapmış olduğunuz tostun yanına tercih edebileceğiniz enfes lezzetler ;

Tostun Yanında Ne Gider

Sahanda yumurta

Sabah kahvaltısı için tost yaptıysanız o zaman bunun yanına da sahanda yumurta tercih ederseniz gerçekten ortaya harika lezzet çıkarmış olursunuz. Yumurta aynı zaman da protein bakımından da en zengin besin olduğundan dolayı bence tostun yanına tercih edin derim.

Patates salatası

Patates salatası hem sabah kahvaltıların da hem de öğle arası yemekler de sıklıkla yapılan salata türlerinden birisidir. Doyurucu özelliği de olduğundan dolayı Tostun yanına çok yakışacaktır.

Brokoli haşlaması

Brokoli insan vücudu için çok yararlı sebzelerden birisidir ve özellikle anneler çocukları için sebze olarak brokoliyi daha çok yaparlar. Bu yüzden çocuğunuza tost yaptıysanız yanına da brokoli haşlaması yaparsanız ortaya harika lezzet çıkarmış olursunuz.

Tostun Yanında Ne yapsam

Sosis kızartması

Kahvaltıların en vazgeçilmez ve en çok sevilen lezzetleri arasında sosis kızartması yer alır. Az yağlı olarak yapacağınız sosis kızartması yapmış olduğunuz Tostun yanına çok yakışacaktır.

Patates kızartması

Eğer sabah kahvaltısı için sosis kızartması , sahanda yumurta yaptıysanız o zaman bunları tamamlamak için bir de patates kızartması tercih edebilirsiniz. İsteğe göre patates kızartmasına tuz atabilir , ketçap ve mayonez de kullanabilirsiniz.

Tüm yanında ne gider yemekleri için ; Yemek Tarifleri yerini ziyaret edebilirsiniz.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir