TikTok Para Hesaplama 2022 ( Tiktok Ne Kadar Para Veriyor ? )
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

TikTok Para Hesaplama 2022 ( Tiktok Ne Kadar Para Veriyor ? )

0

Tiktok Ne Kadar Para Veriyor ?

Sosyal medya uygulamalarından birisi olan Tiktok dünya çapında en çok kullanılan platformlardan birisidir ve özellikle insanların günlük hayatlarında bir parça haline gelmeyi başarmıştır. Bir kişi gün içerisin de 5 veya 6 saat boyunca Tiktok’ta zaman geçiriyor , burada fotoğraflar paylaşıyor ve videolar izleyip , videolar paylaşıyorlar. Özellikle Tiktok son dönemler de kullanıcı sayısı çok fazla olan sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Her yaştan insan Tiktok’ta zaman geçiriyor ve bu uygulama da ise herkese hitap eden videolar da bulmak çok kolaydır.

TikTokPara Hesaplama

TikTok Para Hesaplama 2022

Bize sürekli olarak gelen mesajlardan birisi de Tiktok para hesaplama işlemi nasıl yapılıyor ? gibi sorular oluyor. Şimdi biliyorsunuz ki Tiktok’ta para kazanmak için canlı yayın açıyorsunuz ve daha sonra sizi sevenler veya destek vermek isteyenler hediyeler atarak size bu şekilde para gelmiş oluyor. Yayını yapan kişinin ne kadar fazla takipçisi varsa o derece daha fazla hediye alma gibi şansı bulunmaktadır.

Tiktok Kazanç Nasıl Hesaplanır?

Tiktok’ta hediye atılacağı zaman hep hediyenin ne kadar jeton da olduğuna bakılmaktadır. Örnek verecek olursak bu jetonların her biri ortalama olarak 0.096 TL’ye denk gelmektedir.

Ama satış yapılacağı zaman oran düşüyor ve bu da 0.04 TL’ye denk geliyor. Canlı yayın bitesiye kadar bu jetonların hepsi toplanıyor ve daha sonra 0.04 TL ile çarpılıyor ne kadar para çıkarsa bu da sizin bakiyenize yansıyor.

TikTok Para Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta canlı yayın açanların merak ettiği sorulardan birisi olan para hesaplama işlemini yapmak için en basit yöntemlerden birisi de bu para hesaplama işlemi yapan birden fazla site bulunmaktadır. Bu sitelere giriş yapıyorsunuz ve daha sonra kullanıcı adınızı girerek öğrenebiliyorsunuz. Fakat bu siteler ne kadar kazancınızı gösterse de aslında net bir rakam görmek mümkün değildir. Sadece üç aşağı beş yukarı tahmin edebilirsiniz.

TİKTOK KAZANÇ HESAPLAMA TIKLAYIN

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili