Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları 2021
  1. Anasayfa
  2. Moda

Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları 2021

0

Her sene olduğu gibi bu senede tesettür abiye modası kaldığı yerden devam ediyor. Tesettürlü bayanlarımız için tasarlanan bu yıl ki abiye modelleri o kadar şık ve güzel görünüyor ki eminiz kapalı bayanlarımız bunları görünce çok beğenecekler. Eskiden tesettür için kıyafet bulmak bir hayli zor oluyordu ama şimdiki zamanlarda her türlü kıyafeti bulmak mümkün hale geldi.

Birçok tasarımcı tasarlamış oldukları tesettür abiye modellerini bir araya getirip sizlerin beğenisine sundular. Hepsi de birbirinden güzel ve göz alıcı duruyor. Sizler de özel gecelerde veya davetlere gideceğiniz zaman bu modellerden birisini seçerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Zaten bu sezon markaların hepsi bir yarış halindeler. Şimdi yasaklarda kalkınca ve düğünlerde sık sık olmaya başlayınca malum kıyafetlere talep daha da çok artıyor.

2021 yılına özel olarak tasarlanan abiye elbiselerin hepsi oldukça farklı görünüyor. Önceki yıl renk tesettür abiyelerinde siyah , gri ve kahverengi tercih ediliyordu. Bu sezon ise daha çok canlı renkler tercih edilmektedir. Eğer sizler de canlı renkleri seviyorsanız bence özel davetiniz varsa böyle desenli cıvıl cıvıl olanları tercih edebilirsiniz.

Özellikle en göze çarpan model osmanlı motifli işlemeli olan model oluyor. Resmen bu model abiyeyi hem zarif yapmış hem de farklı bir hava katmış. Fakat sizler tesettür abiye seçeceğiniz zaman eşarp modelini de ona göre iyi seçmeniz gerekiyor. Bunun için seçeceğiniz abiye ye göre eşarbınız da desenli , parıltılı veya sade olabilir. Ama bu sezon tesettürlü abiyeler renkli olduğundan eşarp seçiminizi de renkli eşarplardan yana kullanabilirsiniz.

Tesettür Abiye Fiyat Aralıkları

2021 yılında en çok merak edilen sorulardan birisi de tesettür abiyelerin fiyatları ne kadar sorusu oluyor. Hanımlar en ucuz abiyeler 60 ila 70 TL arasında iken , yüksek modeller de 150 ila 300 TL arasında değişmektedir. Tabi burada önemli olan nokta elbiselerin kalitesi ve kumaşıdır.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Asimetrik bob saç

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir