Superonline Modem Arayüzüne Giremiyorum (Kullanıcı Adi ve Şifre)
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Superonline Modem Arayüzüne Giremiyorum (Kullanıcı Adi ve Şifre)

0

Biliyorsunuz ki artık her şey gelişti ve şu zamanda herkesin evinde mutlaka kullanmış olduğu internet hattı vardır. Akıllı telefonlarımıza , tabletlerimize ya da kullanmış olduğumuz bilgisayarlara gelen internet sinyallerini sağlayan cihaza modem denmektedir.

Superonline Modem Arayüzüne Giremiyorum

Günümüzde kullanılan birden fazla internet operatörleri bulunmaktadır ve bunların en sağlamı , günlük yaşantımız da ise çok fazla kullanılan , güçlü alt yapısı ile ön plan da yer alanı Turkcell Superonline İnternetidir. Fakat bu durumlarda insanların sık sık karşılaşmış olduğu problemler içerisin de modem arayüzüne erişemiyorum sorunu ile karşılaştıklarını söylerler. Bizde bu konu hakkında araştırma yaptık ve nasıl yapıldığını aşağıda kısaca anlattık.

Superonline Modem Arayüzüne Giremiyorum! İşte çözümler

1 – Farklı Web Tarayıcısı Deneyin

İlk yapacağımız yöntemlerden birisi arkadaşlar farklı bir web tarayıcısından erişim sağlamak olacaktır. Çünkü bazı durumlarda modeminiz tarayıcı ile çakışabilir. Bu yüzden Superonline modem arayüzüne giriş yapmak için tarayıcınızı değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

2 – Modeme Reset Atın

Diğer yöntemlerden birisi de modeme reset atmaktır. Bunu yaptığınız zaman modeminiz açıldığında 192.168.1.1 ile giriş yapalım. Fakat şunu da belirtmek isteriz ki böyle yaptığınız zaman modem arayüz şifreniz sıfırlanır. Eğer sorun devam ediyorsa bütün kabloları söküp tekrardan takalım.

Tekrardan yukarıda yazmış olduğumuz IP adresini girelim. Eğer hiçbir şekilde çözüm olmazsa o zaman Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerini arayarak bu konu hakkında destek alabilirsiniz.

Superonline Modem Kullanıcı Adi ve Şifresi Nedir?

Modeme reset attığınız zaman ve modem tekrardan açıldığında 192.168.1.1 giriş yapacaksınız.

Kullanıcı adınız ; Admin

Şifreniz ise ; superonline olur.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir