Squid Game’de Akıl Almaz Hata! Netflix Sansürleyecek
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Squid Game’de Akıl Almaz Hata! Netflix Sansürleyecek

0

Squid Game’de Akıl Almaz Hata! Netflix Sansürleyecek ?

Netflix platformunda yeni yayınlanan ve yayınlandığı tarihten itibaren herkes tarafından büyük ilgi ile izlenen dizisi olan Squid Game’de akıl almaz bir hata meydana geldi. Yapılan bu hatadan dolayı netflix diziyi sansürleme kararı aldı.

Squid Game dizisi yeni bir güney kor yapımı dizisidir ve şuanda netflix platformunda en çok izlenen diziler arasında ilk sırada yer alıyor. Aynı zaman da IMDB’deki 8.3/10’luk not ortalamasıyla ilgileri üzerine çekmekte. Fakat bu kadar ilgi olmasına rağmen dizi de yapılan bir hata bütün dikkatleri de üzerine çekmeyi başardı diyebiliriz.

Squid Game’de Akıl Almaz Hata! Netflix Sansürleyecek

Fakat dizinin bir sahnesinde oyuna katılmak isteyen oyuncuya kartvizit uzatılıyor ve uzatılan kartın arkasında ise bir numara yazılmaktadır. Numaranın ilk 3 rakamı yeni alan kodunu keserek böyle bir büyük hata yapıyorlar. Eğer insanlar herhangi bir numarayı alan kodu olmadan tuşlar ise yine o şehirdeki herhangi birini arama şansı bulunmakta. İşteler böyle olunca da bir kadına ardı arkası kesilmeyen çağrılar gelmeye başladı. İşte durum böyle olunca netflix bu durumu düzeltmek için hemen hareket geçti.

Telefon Numarası Paylaşılan Kadının Konu ile İlgili Açıklaması

Telefon Numarası Paylaşılan Kadının Konu ile İlgili Açıklaması

Squid Game dizisi yayına girdikten itibaren sürekli olarak hiç durmaksızın hem çağrılar hem de mesajlar almaya başladı. Günlük hayatımı hiçbir şekilde devam ettiremez oldum. 10 yıldan beri kullanmış olduğum numaram olduğu için de adeta şoka uğradım. Toplam 4000’den fazla bana çağrı yapıldı ve hepsini tek tek silmek zorunda kaldım. İnsanlar dizi de görmüş oldukları numarayı sırf kime ait olduğunu öğrenmek için gece gündüz demeden beni arıyorlar. Telefonumun şarjı ise sürekli olarak bitiyordu. Arkadaşım ise Squid Game dizisinde bir kartta benim numaramın yazdığını söyledi ve bu durumu öyle fark ettim.

İşte artık bu olaydan sonra telefon numarasını Netflix sansürlemesi gerekmektedir. Sizler neler düşünüyorsunuz ?

İlginizi Çekebilir