Son Zamanların En Popüler Olan El Örgüsü Çanta Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Son Zamanların En Popüler Olan El Örgüsü Çanta Modelleri

0

Kombinlerimizin şüphesiz tamamlayıcı aksesuarlarından biri de çantalardır . Sadece bir çanta ile kombinlerinizi çok daha güzel hale getirebilirsiniz bu yüzden kombinlere önem verdiğiniz kadar tamamlayıcı aksesuarlara da önem vermelisiniz . Diğer türlü çok güzel bi kombin yanlış bir çanta yüzünden mahvolabilir . Kombinlerinizle kullandığınız çantaları hazır olarak alabileceğiniz gibi el örgüsü olanlardan yana da tercihinizi kullanabilirsiniz . Böylelikle kendi çantanızı kendiniz tasarlamış , örmüş olursunuz .

KOLAYCA EVDE YAPABİLECEĞİNİZ BİRBİRİNDEN GÜZEL EL ÖRGÜSÜ BAYAN ÇANTALARI

Örgü çantalar özellikle son zamanlarda oldukça popüler hale gelmeye başladı . Artık birçok kişi kendi çantasını kendisi örmekte , dilediği gibi kombinlerine uydurmaktadır . Hatta bunun için çeşitli kurslara gitmektedirler . Aslında basit bir hobi olsa da modeli kendiniz belirlemeniz gerekmektedir ya da model örneklerine göz atabilirsiniz . El emeği ürünler her zaman tek ve değerlidir . Bu yüzden ördüğünüz çanta sizi bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekecektir .

Model veya renk olarak tamamen tercih size kalmış . Dilerseniz kahve , krem tonları örüp birçok kombininize uyum sağlatabilir ya da pembe , kırmızı , sarı , turuncu , mor gibi renkleri seçip sade ve düz olan kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz . Sırt çantası , kol çantası , omuz çantası tercihi de size kalmış . İstediğiniz modeli örerek kullanabilirsiniz . Büyük , küçük boyutlarda olduğu gibi ince iplik veya kalın iplikle örülenleri de mevcut . Üzerine farklılık katmak isteyenler çiçek , yaprak , hayvan motifleri işleyebilirler .

En değişik örgü çanta modelleri arayanlar sitemizde bulunan görsellere göz atabilir , fikir sahibi olabilirsiniz . Siz de bu örnekleri baz alarak farklı eşsiz çantalar örüp kombinlerinizi havalı hale dönüştürebilirsiniz .

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili