Son Zamanların En Güzel Ve En Renkli Örgüsü Kız Bebek Bereleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Son Zamanların En Güzel Ve En Renkli Örgüsü Kız Bebek Bereleri

0

Eskiden günümüzde kadar el örgüsü her sene değişen modelleri ile karşımıza çıkıyor ve bu sezon da kız bebekleri için yapılan harika bere modelleri ile karşımıza çıkmış bulunuyor. Malum kış mevsimi geliyor ve bu soğuklardan bebeklerimizi korumak için kışa özel olarak yapılan örgülerden örmemiz gerekiyor değil mi ? İşte bizim de aklımıza en çok yapılan ve kız bebekleri tarafından da çok beğenilen rengarenk bere modellerini sizlerle paylaştık. Burada bulunan bereler mesela dışarıda hazır olarak da satılıyor fakat kendi el emeğinizle yapmanız bence daha iyi olur.

Örgü berelerde seçenek çok fazla olduğundan dolayı karar vermek bir hayli zor oluyor. Fakat bebeğinize bence kız bebeği olduğundan dolayı böyle rengarenk ve desenli bereler yapsanız emin olun bebeğiniz onu daha çok sever. Renk olarak ise seçim sizlere kalmış fakat en önceliğiniz pembe olabilir. Biliyorsunuz ki kız bebekleri en çok pembe rengi çok sever.

SON YILLARIN EN ÇOK YAPILAN KIZ BEBEK ÖRGÜ BERE ÖRNEKLERİ KARŞINIZDA

Bunların yanı sıra hanımlar sizler hem ebruli iplerden gem de simli gibi iplerden de bereler yaparak daha değişik örnekler de elde edebilirsiniz. Bizler zaten burada bulunan bere örneklerini özenle seçtik ve herkes daha kolay yapabilsin diye en kolaylarını ekledik. Tabi aralarında zor modellerde var fakat eğer örgü işinde ustaysanız zaten istediğinizi yapabilirsiniz ama az biliyorsanız o zaman fazla detaya girmeden klasik modelleri yaparak başlayabilirsiniz.

Şunu da belirtmek isteriz ki ip seçimi de örgüyü yapmak kadar çok önemli konudur. İp seçimi yapacağınız zaman iyi sonuçlar almak istiyorsanız o zaman kesinlikle seçeceğiniz ipin kaliteli olması , pamuklu ve yumuşak olması son derece önemlidir. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece öreceğiniz bere çok güzel ve temiz olacaktır.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili