Bilgi Tüneli

Sakallı İple Örülmüş Çeşitli Modeller ve Örgü Örnekleri

Sakallı İple Örülmüş Çeşitli Modeller ve Örgü Örnekleri

Sakallı iple yapılan örgüler şık ve işlevsel özellikleri oldukça dikkat çekmektedir. Yapanın hayal gücü ve el becerisine göre harika işlerin çıkartıldığı sakallı iple örülmüş örnekler mevcuttur. Özellikle bayanların oldukça sık tercih ettiği ve yaptığı başlıca modeller vardır.

basit Sakallı İple Örülmüş Modeller

Küçük ev dekorasyonu, paspas yastık, minder, çanta kapı süsleri gibi bir çok yerde kullanılacak modelleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bayanların hobi olarak yaptıkları el işleri doğrudan ev dekorunda etkili olmaktadır. Çeşitli model seçenekleri ile her görenin ilgisini çekmektedir.

farklı Sakallı İple Örülmüş Modeller

Örgü modellerinin başında gelen ‘altlık’ modeli sandalye, koltuk ve kanepelerde kullanılmaktadır. Sakallı ipin yarattığı harika doku hissiyatı ile eve şık bir görünüm katarken aynı zamanda güzel hisler yaşatmaktadır.

Çok az gereç ile harika işlerin ortaya çıkartıldığı sakallı ip modelleri bir hobi olarak oldukça tercih edilmektedir. Oldukça tercih edilen modellerden paspas modelleri ikinci sırada gelmektedir. En uygun olan 6,5 numara tığ ile harika işler ortaya çıkartılmaktadır. İster oval ister düz örgü ile paspas yapımı mümkündür.

Sakallı iple örülmüş çeşitli modeller ve örgü örnekleri gündeme geldiği zaman özellikle lifler sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Yine banyo paspasları da sakallı ip örgülerle yapılabilmektedir. Bir de sakallı iplerle örülen salaş kazakların her zaman popüler olduğunu da rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

harika Sakallı İple Örülmüş Modeller
kolay Sakallı İple Örülmüş Modeller
Sakallı İple Örülmüş Modeller basit
Sakallı İple Örülmüş Modeller kolay
Sakallı İple Örülmüş Modeller
yeni Sakallı İple Örülmüş Modeller
yepyeni Sakallı İple Örülmüş Modeller
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ