Bilgi Tüneli

Rüyada Zelzele Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

Rüyada Zelzele Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

Rüyada zelzele görmek , bu rüya genel olarak kişi için pek hayırlı olarak yorumlanmaz ve genel olarak hem hayırsız hem de uğursuz bir rüya olarak yorumlanır. Gerçek yaşam da bazı aksilikler yaşamaya başlayacağınıza , hayatınıza belalı kişilerin girmesine ve bu yüzden can güvenliğinizin bozulmasına , sıkıntılı zamanlar geçirmeye başlayacağınıza , hem sıkıcı hem de çok üzücü dönemden geçeceğinize , isyan etme noktasına kadar geleceğinize ve bu gibi durumlara zor dayanacağınıza delalet eder.

Rüyada Zelzele Olması

Rüyada zelzele olduğunu görmek , gerçek yaşam da bir konu için gözyaşı dökeceğinize , uzun bir süre boyunca bunun etkisinden kurtulamayacağınıza , yıkılma noktasına kadar geleceğinize , hayatınızdan bundan sonra hem elinizi hem de eteğinizi çekeceğinize ve umutlarınızı yitirip artık zor günler geçirmeye başlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek , Hem hayırsız hem de kötü rüyalardan birisidir. Uzun bir süre boyunca başınızı bir konuya takılacağına ve bu yüzden baş ağrısı çekeceğinize , işin içerisinde bir türlü çıkamayacağınıza ve zor günler geçireceğinize yorulur.

Rüyada Depremde Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada depremde evin yıkıldığını görmek , hane içerisinde bazı sorunların olmasına , ev içerisinde aile bireyleri ile uyum içerisinde olamayacağınıza , birlik ve beraberliğin bozulmasına , aile içerisinde yaşanacak olan bazı olaylardan dolayı ters düşeceğinize ve ayrılıkların yaşanmasına rivayet edilir.

Rüyada Depremde Ölmek

Rüyada depremde ölmek , hayatınız da olumsuz şeylerin baş göstereceğine , uzun bir süre boyunca sıkıntılar içerisinde olacağınıza ve bu durumdan kurtulmak için büyük savaşlar vereceğinize işaret eder.

Rüyada Depremde Yerin Yarıldığını Görmek

Rüyada depremde yerin yarıldığını gördüyseniz , Kötü günler geçirmeye başlayacağınıza , rızıklarınız da kesilmeler olacağına ve hayatınızın tamamen alt üst olmasına ve yaşayacağınız bazı sorunlardan dolayı moralinizin bozuk olmasına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ