Rüyada Zelzele Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Zelzele Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada zelzele görmek , bu rüya genel olarak kişi için pek hayırlı olarak yorumlanmaz ve genel olarak hem hayırsız hem de uğursuz bir rüya olarak yorumlanır. Gerçek yaşam da bazı aksilikler yaşamaya başlayacağınıza , hayatınıza belalı kişilerin girmesine ve bu yüzden can güvenliğinizin bozulmasına , sıkıntılı zamanlar geçirmeye başlayacağınıza , hem sıkıcı hem de çok üzücü dönemden geçeceğinize , isyan etme noktasına kadar geleceğinize ve bu gibi durumlara zor dayanacağınıza delalet eder.

Rüyada Zelzele Olması

Rüyada zelzele olduğunu görmek , gerçek yaşam da bir konu için gözyaşı dökeceğinize , uzun bir süre boyunca bunun etkisinden kurtulamayacağınıza , yıkılma noktasına kadar geleceğinize , hayatınızdan bundan sonra hem elinizi hem de eteğinizi çekeceğinize ve umutlarınızı yitirip artık zor günler geçirmeye başlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek , Hem hayırsız hem de kötü rüyalardan birisidir. Uzun bir süre boyunca başınızı bir konuya takılacağına ve bu yüzden baş ağrısı çekeceğinize , işin içerisinde bir türlü çıkamayacağınıza ve zor günler geçireceğinize yorulur.

Rüyada Depremde Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada depremde evin yıkıldığını görmek , hane içerisinde bazı sorunların olmasına , ev içerisinde aile bireyleri ile uyum içerisinde olamayacağınıza , birlik ve beraberliğin bozulmasına , aile içerisinde yaşanacak olan bazı olaylardan dolayı ters düşeceğinize ve ayrılıkların yaşanmasına rivayet edilir.

Rüyada Depremde Ölmek

Rüyada depremde ölmek , hayatınız da olumsuz şeylerin baş göstereceğine , uzun bir süre boyunca sıkıntılar içerisinde olacağınıza ve bu durumdan kurtulmak için büyük savaşlar vereceğinize işaret eder.

Rüyada Depremde Yerin Yarıldığını Görmek

Rüyada depremde yerin yarıldığını gördüyseniz , Kötü günler geçirmeye başlayacağınıza , rızıklarınız da kesilmeler olacağına ve hayatınızın tamamen alt üst olmasına ve yaşayacağınız bazı sorunlardan dolayı moralinizin bozuk olmasına delalet eder.