Rüyada Zehirlenmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Zehirlenmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir

0

Rüyada zehirlenmek , gerçek hayatta rüyayı gören kişinin bir konuda düşünmeden hareket edeceğine ve daha sonra bu düşüncesizce davranışından dolayı zarar göreceğine , başını çok kötü bir derde sokacağına , hiçbir şekilde hesap yapmadan veya düşünmeden hareket etmesi sonucunda başına bir sürü sorunların gelmesine delalet eder. Bunların yanı sıra , her konuda başarısız olacağınıza , maddi olarak büyük kayıplar içerisinde olacağınıza , mutluluğunuzun ve huzurunuzun kaçmasına , gergin günler geçirmeye başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Gazdan Zehirlenmek

Rüyada gazdan zehirlenmek , gerçek yaşam da hesap kitap yapmadan kafanıza göre hareket edeceğinize ve bu yüzden büyük zararlar edeceğinize , ayağınıza hiçbir zaman yorganına göre uzatmayacağınıza , gereksiz işler peşinde olacağınıza ve hayatınızda aksiliklerin hiç eksik olmayacağına alamet eder.

Rüyada Zehir İçmek

Rüyada zehir içtiğinizi gördüyseniz , hak yolunda ilerlemeyip şeytana uyup harama gideceğinize , büyük günahlar içerisine gireceğinize , daha çok zengin olmak için gözünüzü para hırsı büyüleyeceğine ve bu yüzden daha fazlasını kazanmak için hilelere başvuracağınıza , her türlü yolsuzluğu yapacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Zehirlenerek Ölmek

Rüyada zehirlenerek ölmek , bu rüya genel olarak kişi için çok hayırlıdır ve güzel rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin iyi kalpli ve temiz birisi olduğundan dolayı çevresi tarafından çok sevileceğine , yardıma muhtaç olan insanlara yardım ettiğine , sayılıp sevileceğine delalet eder.

Rüyada Zehirlenip Kusmak

Rüyada zehirlenip kusmak , Hiçbir şekilde alın teri dökmeden ve emek vermeden haram lokma yiyeceğinize , harama göz dikeceğinize ve bazı şeyleri hiçbir şekilde kabul etmeyeceğinize ve kafanıza göre yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek , yakın zaman içerisinde size atılacak olan bir iftiraya maruz kalacağınıza ve sırtınızdan bıçaklanacağınıza , çok güvenmiş olduğunuz insanların size zarar vermek isteyeceklerine , sizi tuzağa düşüreceklerine ve bu yüzden dikkat etmeniz gerektiğine alamet eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir