Rüyada Zebra Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Zebra Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada zebra görmek ne anlama gelir ? Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında yapmış olduğu iyi işlerden dolayı karşınıza her zaman güzel şeylerin çıkmasına , iş hayatında elde edeceği başarımlardan dolayı büyük miktarda kazançlar elde edeceğine , kazandığınız başarımlardan dolayı çevrenizde bulunan insanlar arasında ön plana çıkmaya başlayacağınıza , çok iyi bir konuma geleceğiniz ve mevki olarak yükseleceğinize işaret eder.

Rüyada Zebra Görmek

RÜYADA ZEBRAYI KONUŞURKEN GÖRMEK

Rüyada zebrayı konuşurken görmek , yakın zaman içerisinde üzerin de çalışmış olduğunuz projelerinizi ortaya koyacağınıza v bu çalışmalardan dolayı istemiş olduğunuz konuma ve makama geleceğinize , itibarınız da artmalar olacağına delalet eder.

RÜYADA ZEBRANIN PEŞİNDEN KOŞMAK

Rüyada zebranın peşinden koşmak , şuanda çalışmış olduğunuz işiniz de bazı konularda risk alacağınıza fakat alacağınız bu risk sayesinde ise çok iyi yerlere geleceğinize ve istemiş olduğunuz ne varsa ona kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza alamet eder.

RÜYADA ZEBRAYA BİNMEK

Rüyada zebraya binmek , iş yaşantınızda alacağınız bazı risklerden dolayı çok iyi bir konuma geleceğinize , kısa zaman içerisinde ise büyük bir topluluk içerisine gireceğinize ve oranın sorumlusu olacağınıza rivayet edilir.

RÜYADA YAVRU ZEBRA GÖRMEK

Rüyada yavru zebra gördüyseniz , gerçek yaşam da yapacağınız bazı işlerinizi çevrenizdeki insanların küçük görmesine , yapacağınız çalışmalar değersiz görülmesine fakat sizler kendi işinize çok fazla değer vereceğinize ve bir kişiyle yapacağınız ortaklık sayesinde ise çok iyi işlere imzalar atacağınıza yorulur.

RÜYADA OTLAYAN ZEBRA GÖRMEK

Rüyada otlayan zebra görmek , yapacağınız işleriniz de artık güçlenmeye başlayacağınıza ve kendinizi sürekli olarak geliştireceğinize , aile işlerinde ise artık sorumluluk almaya başlayacağınıza işaret eder.

RÜYADA ZEBRA ETİ YEMEK

Rüyada zebra eti yemek , Şuanda elinizde tutmuş olduğunuz bir eşyanız varsa onu değersiz olup satarak ne kadar çok değerli olacağına delalet eder.

RÜYADA ZEBRA BESLEMEK

Rüyada zebra beslemek , Çok sevmiş olduğunuz bir arkadaşınızla ilgileneceğinize ve onunla beraber güzel zamanlar geçireceğinize aynı şekilde arkadaşınızda size derecede size ilgi göstereceğine alamet eder.

RÜYADA ZEBRA İLE KONUŞMAK

Rüyada zebra ile konuştuğunuzu gördüyseniz , ailenizin istemediği bir bölüme karşı çok ilgili olacağınıza ve gideceğiniz bu bölümde ise eğitim almaya başlayacağınıza yorulur.