Bilgi Tüneli

Rüyada Zayıflama Görmek Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir

Rüyada Zayıflama Görmek Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir

Rüyada zayıflama ne anlama gelir ? Hayatınızda hiçbir şekilde önemli değişikliklerin olmayacağına ve içerisinde bulunmuş olduğunuz her şeyin aynı kalmasına işaret eder. Rüyasında zayıfladığını gören kişi , yaşayacağı bazı moral bozukluğu yüzünden canının çok sıkkın olacağına , büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına , bazı konularda karşılaşacağı olumsuz sorunlardan dolayı can sıkıntısı çekmeye delalet eder.

Rüyada Zayıflama Görmek

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; hem dengeli hem de sağlam adımlar atarak hangi konuda eksikleriniz varsa onları düzeltmede başarılı olacağınıza , çevrenizdeki insanların fazla eleştirilerine rağmen kendinizi eksik bularak öz güven problemleri yaşayacağınıza , yaşayacağınız ani gelişmelerden dolayı alacağınız kararları tekrardan gözden geçirmeniz gerektiğine ve ona göre adım atmanıza delalet eder.

RÜYADA AŞIRI DERECEDE ZAYIFLAMAK

Rüyada aşırı derecede zayıflamak , Son zamanlar da kendiniz bazı konularda yıprattığınıza , zihninizi aşırı derecede meşgul ettiğinizden dolayı sorunlar yaşayıp kilo verdiğinize , psikolojik olarak kendinizi hiç iyi hissetmeyeceğinize , dertlerinizi arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşmak yerine hep içinize atacağınıza ve bu yüzden daha çok bunalıma gireceğinize işaret eder.

Rüya olumlu açıdan yorumlanırsa , Hayatınızda ciddi ve kalıcı değişimler yapacağınıza , yapmış olduğunuz yanlışlardan kısa süre içerisinde döneceğinize , aşırı israflardan kaçınmaya başlayacağınıza ve birçok konuda alacağınız tedbirlerden dolayı daha huzurlu olacağınıza ve istemiş olduğunuz yaşama en kısa zaman da kavuşacağınıza , bundan sonra daha rahat edeceğinize delalet eder.

RÜYADA ZAYIF BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada zayıf birini görmek , çevrenizde bulunan insanların çok iyi bir eğitim aldıklarına ve tecrübeli olduklarına , bu gibi insanlarla arkadaşlıklar kurmaya başlayacağınıza , geleceğe yönelik bazı planlamalar yapmaya karar vereceğinize , daha genç yaştaysanız o zaman geleceğinizi planlamak için erken yol alacağınıza ve her alanda başarılar elde edeceğinize , karşınıza çıkacak olan engelleri de aşacağınıza işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ