Rüyada Zayıflama Görmek Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Zayıflama Görmek Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir

0

Rüyada zayıflama ne anlama gelir ? Hayatınızda hiçbir şekilde önemli değişikliklerin olmayacağına ve içerisinde bulunmuş olduğunuz her şeyin aynı kalmasına işaret eder. Rüyasında zayıfladığını gören kişi , yaşayacağı bazı moral bozukluğu yüzünden canının çok sıkkın olacağına , büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına , bazı konularda karşılaşacağı olumsuz sorunlardan dolayı can sıkıntısı çekmeye delalet eder.

Rüyada Zayıflama Görmek

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; hem dengeli hem de sağlam adımlar atarak hangi konuda eksikleriniz varsa onları düzeltmede başarılı olacağınıza , çevrenizdeki insanların fazla eleştirilerine rağmen kendinizi eksik bularak öz güven problemleri yaşayacağınıza , yaşayacağınız ani gelişmelerden dolayı alacağınız kararları tekrardan gözden geçirmeniz gerektiğine ve ona göre adım atmanıza delalet eder.

İçindekiler

RÜYADA AŞIRI DERECEDE ZAYIFLAMAK

Rüyada aşırı derecede zayıflamak , Son zamanlar da kendiniz bazı konularda yıprattığınıza , zihninizi aşırı derecede meşgul ettiğinizden dolayı sorunlar yaşayıp kilo verdiğinize , psikolojik olarak kendinizi hiç iyi hissetmeyeceğinize , dertlerinizi arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşmak yerine hep içinize atacağınıza ve bu yüzden daha çok bunalıma gireceğinize işaret eder.

Rüya olumlu açıdan yorumlanırsa , Hayatınızda ciddi ve kalıcı değişimler yapacağınıza , yapmış olduğunuz yanlışlardan kısa süre içerisinde döneceğinize , aşırı israflardan kaçınmaya başlayacağınıza ve birçok konuda alacağınız tedbirlerden dolayı daha huzurlu olacağınıza ve istemiş olduğunuz yaşama en kısa zaman da kavuşacağınıza , bundan sonra daha rahat edeceğinize delalet eder.

RÜYADA ZAYIF BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada zayıf birini görmek , çevrenizde bulunan insanların çok iyi bir eğitim aldıklarına ve tecrübeli olduklarına , bu gibi insanlarla arkadaşlıklar kurmaya başlayacağınıza , geleceğe yönelik bazı planlamalar yapmaya karar vereceğinize , daha genç yaştaysanız o zaman geleceğinizi planlamak için erken yol alacağınıza ve her alanda başarılar elde edeceğinize , karşınıza çıkacak olan engelleri de aşacağınıza işaret eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir