Bilgi Tüneli

Rüyada Zayıf Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada Zayıf Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada Zayıf Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada zayıf görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Genel olarak hem uğursuzluk hem de şansızlık gibi anlamlara gelir. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında başarılarında azalmalar olacağına , kazancının bir anda düşmesine , karşınıza çıkacak olan engellere , mallarında eksiklikler olmasına ve hastalıklarla boğuşmasına işaret eder.

Rüyada Zayıf Görmek

Rüyada Zayıf Birini Şişman Görmek

Rüyada zayıf birini şişman olarak görmek , kendinize ders çıkartacak bazı olaylar ile karşılaşacağınıza , hiç hesapta yokken bir anda başınıza gelecek olan kötü olaydan sonra canınızın sıkkın olacağına , kötü durumlara düşerek yanlış kararlar vermeye başlayacağınıza , büyük sıkıntılar içerisinde olacağınıza ve dışarıdaki insanlar tarafından eleştirileceğinize delalet eder..

Rüyada Zayıf Karne Görmek

Rüyada zayıf karne görmek , gerçek yaşam da karşılaşacağınız bazı problemlere , Hem karamsar hem de umutsuzluk içerisinde olacağınıza , kendi kendinize yapacağınız kuruntulardan dolayı kafanızın bir hayli karışık olacağına , bir türlü rahat edemeyeceğinize ve önemsiz olan bir takım sorunları kendi kafanızda büyüteceğinize rivayet edilir.

Rüyada Zayıf Not Aldığını Görmek

Rüyada zayıf not aldığınızı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde maddi olarak büyük zarara uğrayacağınıza , yatırım yapacağınıza fakat istemiş olduğunuz kazançları elde edemeyeceğinize ve bu şekilde kendinize olan özgüveninizi kaybedeceğinize , mesleğiniz de geri planlara düşeceğinize ve fakir birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada Zayıf İnek Görmek

Rüyada zayıf inek görmek , rüya sahibinin gireceği işlerde çok verimli olacağına , kazançlarında bir anda artmalar meydana geleceğine , her zaman doğru adımlar atarak çok iyi yerlere geleceğine ve rızkının geniş olmasına işaret eder.

Rüyada Zayıf At Görmek

Rüyada zayıf at görmek , yaşayacağınız büyük hayal kırıklığından dolayı canınızın sıkkın olacağına , kurmuş olduğunuz hayallerinize bir türlü kavuşamayacağınıza ve tüm ümitlerinizi yitireceğinize delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ