Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada ünlü olan birisi ile konuşmak , gerçek yaşam da hem şan hem de şöhret kazanıp herkes tarafından tanınan birisi olacağınıza , hayatınızda yapacağınız önemli işlerden dolayı çevrenizde bulunan insanlardan takdir göreceğinize , maddi açıdan ise çok zengin olacağınıza ve herkes tarafından tanınan birisi olacağınıza , çok güzel işler yaptığınızdan dolayı ise mevki olarak yüksek yerlere çıkacağınıza işaret eder.

Aynı zaman da karşınıza çıkacak olan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğinize , size verilen görevleri ise en iyi şekilde yapacağınıza , çevrenizdeki insanların size karşı saygılarının artacağına delalet eder. Rüyada eğer ünlü birisini televizyonda görürseniz o zaman boş işler yapacağınıza ve boş hayaller peşinde olduğunuza yorulur.

İçindekiler

Rüyada Ünlü Birisi İle Evlenmek

Rüyada ünlü olan birisi ile evlendiğinizi gördüyseniz , Gerçek hayatta evli değil bekarsanız o zaman hem zengin hem de herkesin çok sevmiş olduğu bir adam ile dünya evine gireceğinize , kısa zaman içerisinde aşk ilişkileri yaşayacağınıza , başınızdan bir süre boyunca gönül maceralarının geçmesine , kurmuş olduğunuz bazı hayallerinizin ise gerçekleşmesine ve başınızdan çok önemli şeylerin geçeceğine yorulur.

Rüyada Ünlü Birisi İle Dost Olmak

Rüyada ünlü olan birisi ile dost olmak , Bu rüya hem hayırlı hem de çok güzeldir. Hayatınızda yaşayamadığınız dünyevi olan zevklere varacağınıza , güzel şeylerle karşılaşacağınıza , hem rahat hem de konforlu bir yaşantınızın olacağına , hayatınızda istemiş olduğunuz şeylere en kısa zaman da kavuşacağınıza , alacağınız sevindirici bir haberden sonra hayatınızın daha güzel olmasına işaret eder. Rüyada eğer ünlü olan bir şarkıcı ile beraber kendinizi görürseniz , yakın zaman içerisinde bir hata yapacağınıza delalet eder.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir