Bilgi Tüneli

Rüyada Uçan Balık Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Uçan Balık Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada uçan balık görmek , kısa zaman içerisinde elinize geçecek olan büyük miktarda paraların , işinizde iyi yerlere gelerek çok kazançlar elde edeceğinize , artık bol gelirli döneme adım atacağınıza , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup rahata ereceğinize , hem güvenilir hem de ahlaklı arkadaşlarınızın olmasına , istemiş olduğunuz şeylerin yavaş yavaş olacağına , hiç ummadığınız bir yerden ise size gelecek olan güzel haberden dolayı mutlu olacağınıza işaret eder. Olumsuz olarak bakacak olursak , gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız o zaman beklenilen şeylerin olmayacağına , iş yaşantınızda yaşayacağınız olumsuz gelişmelere ve üzüntülü dönemden geçip mutsuz olmaya delalet eder.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek , hem hayırlı hem de çok güzel rüyalardan birisidir. Gerçek yaşam da büyük bir nimete sahi olacağınıza , bol gelirinizin olmasına , kısmet kapılarının size hep açık olmasına , hem makam hem de mevki sahibi olacağınıza , mal ve mülk sahibi birisi olup kazancınızın daha fazla olmasına alamet eder.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Rüyada küçük balık görmek , bu rüya genel olarak üzüntü olarak kabul edilmektedir. Bazı rüyacılar ise para ve mala yorarlar. Görmüş olduğunuz küçük balıklar çok fazla ise o zaman paranızda artmaların olmasına , büyük balık gördüyseniz de , hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok fazla paralarınızın olmasına , mal sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Tuzlu Balık Görmek

Rüyada tuzlu balık gördüyseniz , hem üzüntü hem de kederli bir dönemden geçeceğinize , tuzlu olan balığı tutup daha sonra pişirirseniz o zaman da ; ilim öğrenmeye başlayacağınıza , elinize para geçeceğine , hayırlı olaylarla karşılaşmaya ve sıkıntılarınızdan tamamen kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada büyük balık görmek , gerçek yaşamda ki kısmetlerinizin çok büyük olacağına , dinde ilerleyeceğinize ve islami şartlara en uygun şekilde uyacağınıza alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ