Bilgi Tüneli

Rüyada Tabut Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Tabut Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada tabut görmek , yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılarınızdan , dertlerinizden , borçlarınızdan ve aynı zaman da zorluklardan en kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza , bundan sonraki hayatınızın daha iyi olacağına , hiç olmadığı kadar yüksek miktarlarda kazançlar elde edeceğinize , rızkınızın bol olmasına delalet eder. Bunların yanı sıra , hem dileklerinizin hem de istemiş olduğunuz şeylerin yavaş yavaş olmasına , çevrenizde hasta olan birisinden alacağınız haberden sonra mutlu olacağınıza alamet eder. Eğer rüyada gördüğünüz tabutun kapağı açık ise o zaman sıkıntılarınızı ve yapmış olduğunuz hatalarınızı ortadan kaldıracağınıza işaret eder. Fakat bazı durumlarda rüyada görülen tabut iyiye yorumlanmaz. Sıkıntılar ve zorluklar yaşayacağınıza , maddi olarak zorluk yaşamaya , aile içerisinde yaşanacak kavgalara ve tartışmalara da yorulur.

Rüyada Tabutta Olduğunu Görmek

Rüyada tabutta olduğunu görmek , hem zengin hem de bolluk içerisinde bir yaşam süreceğinize , sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza , sefa içerisinde olacağınıza delalet eder.

Rüyada Boş Tabut Görmek

Rüyada boş tabut görmek , hayra yorumlanan rüya değildir. Yakın çevrenizde bulunan akrabanızın veya arkadaşlarınızdan birisinin vefat etmesine , alacağınız bu ölüm haberinden sonra çok üzüleceğinize alamet eder. Yani bu rüya kişi için ölüm haberi anlamına gelir.

Rüyada Eski Tabut Görmek

Rüyada eski tabut görmek , bu rüya genel olarak bir bayana yorumlanır. Kocasına ihanet edebilecek , ne oturmasını ne de kalkmasını bilen ve terbiyesi hiç olmayan kadına işaret eder.

Rüyada Yeni Tabut Görmek

Rüyada yeni tabut görmek , güzel olaylarla karşılaşmaya başlayacağınıza , elde edeceğiniz başarılardan dolayı çevreniz tarafından takdir göreceğinize , övgüler alacağınıza ve sevilip sayılacağınıza alamet eder.

Rüyada Tabut Almak

Rüyada tabut almak , iş yaşantınızda daha iyi yerlere geleceğinize , atacağınız adımların size fayda sağlayacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğinize rivayet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ