Rüyada Ramazan Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ramazan Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada ramazan ayı görmek , eğer bu rüyayı tamda ramazan ayında görürseniz o zaman çok hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Yakın zaman içerisinde birisinden alacağınız güzel haberden dolayı mutlu olacağınıza , beklentilerinizin gerçek olacağına , her gün etmiş olduğunuz dualarınızın en sonunda Allah katında kabul göreceğine , başınıza gelmiş olan tüm zorlukları ve problemleri çözeceğinize , zorluklardan kurtulacağınıza delalet eder.

Başka rüya yorumcularına göre , güzel ve hayırlı kapılarının size doğru açılacağına , hem kötü hem de sıkıntılı olan problemlerinizi geride bırakacağınıza , cimri olan insanlardan kurtulacağınıza , işinizde çok iyi çalışacağınıza fakat hakkınızı vermedikleri için işten ayrılacağınıza , kendinize göre en güzel işi bulup o yerde çalışmaya başlayacağınıza , cömert olan insanlarla tanışacağınıza ve hayatınızı olumsuz hale getiren arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkaracağınıza , kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmeye başlayacağınıza işaret eder.

İçindekiler

Rüyada Ramazan Ayında Dua Etmek

Rüyada ramazan ayında dua etmek , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Güzelliklerle karşılaşacağınıza , sevap kazanmaya başlayacağınıza , hayır kapılarının size doğru açılmasına , başarılarınızdan dolayı itibar sahibi olmaya başlayacağınıza yorulur. Eğer adağınız varsa o zaman ; adağınızı en kısa zaman içerisinde yerine getireceğinize , evliyseniz evladınızın olacağına , kötülüklerden uzak duracağınıza ve her alanda başarılar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Oruç Tutmak

Rüyada oruç tutmak , Yoksul olan insanlara yardım edeceğinize , Kuran okuyacağınıza , zekatınızı her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getireceğinize , fakir olan bir öğrenciyi okutmaya çalışacağınıza delalet eder. Bunların yanı sıra , Allah katında büyük sevaplar kazanacağınıza , herkese iyilik yapmaya çalışacağınıza ve ferah içerisinde yaşam süreceğinize rivayet edilir.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir