Rüyada Panayır Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Panayır Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada panayır görmek , uzun bir süre boyunca dünyevi olan meseleler ile meşgul olacağınıza , hem mallara hem de mülklere baya bir kafa yoracağınıza , güzel bir yaşamınız olması için çok çalışacağınıza , maddi konularda ise oluşacak kaygılarınızdan uzaklaşacağınıza , evinize büyük çapta alışverişler yapacağınıza , mobilyalarınızda değişimlere gideceğinize veya yeni bir eve taşınmaya delalet eder

. Aynı zaman da grip gibi bir rahatsızlığınız varsa eğer o zaman bu hastalıktan kurtulup şifa bulacağınıza , aile toplantılarının olmasına , yakın akrabalarınızdan birilerinin evlenmesine ve düğün merasimlerin de bulunacağınıza , ileri de çok zengin birisi olacağınıza , alım gücünüzün artmasıyla beraber kendinize ev ve araba gibi şeyler alacağınıza , borçlarınız varsa bunları en kısa zaman da ödeyeceğinize alamet eder.

İçindekiler

Rüyada Panayıra Gitmek

Rüyada panayıra gittiğinizi gördüyseniz , geleceğinizin daha zevkli ve keyifli olacağına , dünya da istemiş olduğunuz her şeyi kısa zaman içerisinde elde edeceğinize , ağız tadınızın hiçbir zaman bozulmayacağına , ayağınıza gelecek olan güzel fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğinize , her konuda başarılar elde edip çok iyi yerlere geleceğinize , bekarsanız eğer o zaman mutluluğunuzun bozulmayacağına ve karşınıza çıkacak olan güzel birisi ile evleneceğinize , elinize yüklü miktarda paranın geçmesine yorulur.

Rüyada Panayır Yeri Görmek

Rüyada panayır yeri gördüyseniz , kötü olacak olan bir mevzuyu son anda tatlıya bağlayacağınıza , kavgalı olduğunuz kişi ile özürleşip tekrardan barışacağınıza , insanların size karşı söyleyecek kötü sözleri hiçbir zaman aldırış etmeden hayatın tadını en iyi şekilde çıkartacağınıza işaret eder.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili