Rüyada Özürlü Çocuk ve Bebek Görmek Neye İşarettir ? İslami Açıklaması Nedir Diyanet
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Özürlü Çocuk ve Bebek Görmek Neye İşarettir ? İslami Açıklaması Nedir Diyanet

0

Rüyada özürlü çocuk görmek; paranızın bir kısmını kaybedeceğinize işarettir. Çocuk sağlıklı ve mutluysa, kaygılanmanıza neden olacak öngörülemeyen bazı sorunlarla karşılaşacaksınız. Bir çocuğu ölümle kaybettiyseniz, bu rüya işinizin başarılı olacağına işarettir. Rüyada engelli çocuk veya bebek, duruma ve bağlama göre farklı anlamlara gelebilir.

Rüyada Özürlü Çocuk ve Bebek Görmek

Rüyada engelli bir çocuğa sahip olduğunuzu görmek, hayatınızın güzel şeylerle kutsanacağına işarettir. Rüya ayrıca başkalarından bazı faydalar elde edeceğiniz anlamına da gelebilir. Örneğin, kendinizi kucağınızda bir bebek tutarken görüyorsanız, başka birinden maddi yardım alabileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada engelli çocuk görmek; farklı yorumlara neden olmaktadır. Mesela bu rüyayı gören kişi evliyse; rüyada engelli çocuk görmek, evlilik hayatında birtakım sorunların yaşanılacağına yorumlanmaktadır. Dolayısıyla bu rüyayı gören kişinin durumu rüyanın yorumlanmasına da doğrudan etki eder.

Rüyada ağlayan ya da çığlık atan engelli bir çocuk gördüyseniz, sabırlı olmanız ve sakinleşmeniz gerektiğine delalettir. Çünkü hayat er ya da geç herkes için zorluk ve zorluklardan nasibini alacaktır. Rüyada zihinsel engelli bir çocuğun ağladığını görmek, önünüzde bazı sorunlar ve zorluklar olduğuna delalet eder!

Rüyada engelli bir çocuğun doğumunu kutlayan çevrenizdeki insanları görmek, yakın zamanda ailenizde neşe ve mutluluk olacağına delalettir. Bu rüya sağlıklı bir bebeğin doğumundan sonra ortaya çıkarsa, aileniz için kötü şans ve üzüntü anlamına gelir.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili