Rüyada Mahalle Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Mahalle Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada mahalle görmek , gerçek hayatınızda komşularınızla bazı konularda tartışmalarınızın olmasına ve bu yüzden sıkıntılı zamanlar geçireceğinize , uzun zamandan beri beklemiş olduğunuz o güzel ve hayırlı haberi en sonunda alacağınıza ve mutlu olacağınıza , bu haberden sonra ise işinizle ilgili birden fazla kararlar almaya başlayacağınıza delalet eder.

Rüyada Semt Görmek

Rüyada semt görmek , Şuanda yaşamış olduğunuz yerden ve hayatınızdan hiç olmadığınız kadar memnun olduğunuza , bu halinizde hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceğinize , hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntıları bir kenara atıp artık önünüze bakacağınıza işaret eder.

Rüyada Şehir Görmek

Rüyada şehir görmek , gerçek hayatınızda yardıma muhtaç olan bir insana elinizden gelen yardımı yapacağınıza , hem hasta hem de yaşlı olan insanları her zaman elinizden geldiğince koruyup kollayacağınıza , Allah yolunda ilerleyeceğinize , harama hiçbir zaman bulaşmayacağınıza , yapmış olduğunuz hatalar ve kötülüklerden dolayı pişman olup tövbe edeceğinize ve allah’tan af dilemeye yorulur.

Rüyada Büyük Şehir Görmek

Rüyada büyük şehir gördüyseniz , iş yaşantınızda yapacağınız işlerden dolayı çok güzel ve olumlu gelişmelerle karşılaşacağınıza , size verilen bütün projeleri başarılarla tamamlayacağınıza fakat kısa zaman içerisinde bir sağlık sorunu geçireceğinize ama bu hastalığı hafif bir şekilde atlatacağınıza delalet eder.

Rüyada Bir Şehre Girdiğini Görmek

Rüyada bir şehre girmek , Yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan arınıp artık rahata ereceğinize , huzur içerisinde bir yaşam sürmeye başlayacağınıza , iş yaşantınızda elde edeceğiniz büyük miktarda paralara , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam sürmeye alamet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir