Rüyada Kuru Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Kuru Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada kuru üzüm görmek , Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında bolluk ve bereket içerisinde yaşam süreceğine , harama hiçbir zaman bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğine , zenginlik içerisine olacağına alamet eder. Rüyada görülen kuru üzüm aynı zaman da elde edeceğiniz başarımlardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize ve yapacağınız işler de ailenizi hep gururlandıracağınıza işaret eder.

Rüyada Kuru Üzüm Görmek

RÜYADA SİYAH KURU ÜZÜM GÖRMEK

Rüyada kuru siyah üzüm görmek , bu rüya genel olarak hem rızık hem de bereket gibi anlamlara gelmektedir. Rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşam da evliyse o zaman eşinizle beraber güzel zamanlar geçireceğinize , işlemiş olduğunuz sevaplardan dolayı mutlu olacağınıza , hiçbir zaman harama bulaşmayıp helal yolda ilerleyeceğinize ve işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı Allah’a her gün yalvaracağınıza alamet eder.

RÜYADA KURU ÜZÜM YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada kuru üzüm yemek , Her zaman doğru yolda gideceğinize , harama el sürmeyeceğinize , hiçbir kimseye muhtaç kalmadan sürekli olarak çalışacağınıza ve elde edeceğiniz başarılardan dolayı da çok iyi yerlere geleceğinize , iş yaşantınızda ilerleyip çok zengin olacağınıza ve dedikodular varsa bunların bitmesine rivayet edilir.

RÜYADA KURU SİYAH ÜZÜM GÖRMEK

Rüyada kuru siyah üzüm gördüyseniz , rızkınızın daha çok olacağına , sıkıntılarınız varsa onların son bulacağına , mutlu ve sevinçli bir yaşantınızın olmasına , uzun bir süre boyunca sağlık sorunu yaşamayacağınıza ve hastalığınız varsa şifa bulacağınıza işaret eder.

RÜYADA SARI SİYAH ÜZÜM GÖRMEK

Rüyada sarı siyah üzüm görmek , hayattan zevk almaya başlayacağınıza , başınıza ne gelirse gelsin her zaman pozitif yönde düşüneceğinize , güler yüzlü birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağınıza ve hayallerinize en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza delalet eder.

RÜYADA KURU ÜZÜM DAĞITTIĞINI GÖRMEK

Rüyada kuru üzüm dağıtmak , gerçek yaşantınızda yardıma muhtaç olan insanlara her konuda yardım edeceğinize , bol sevaplar işleyeceğinize ve kazancınızın bir kısmını da bağışlayacağınıza , doğru yolda ilerleyeceğinize ve hayırlı kısmetlere yorulur.