Bilgi Tüneli

Rüyada Karnındaki Bebeği Görmek Hissetmek Ve Onu Sevmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Karnındaki Bebeği Görmek Hissetmek Ve Onu Sevmek Ne Anlama Gelir

Rüyada karnındaki bebeği görmek , eğer gerçek yaşam da hamileyseniz o zaman bebeğinizin hem hayırlı hem de çok sağlıklı olacağına , anneliğin size çok hayırlar getirmesine , evladınızın büyük başarılarını göreceğinize ve ömrünüz boyunca büyük sıkıntılar içerisine girmeyeceğinize işaret eder. Aynı zaman da eğer rüyayı gören kişi hamile değilse bekarsa o zaman yakın zaman içerisin de bir evlilik yapacağına fakat bu evliliğinin çok uzun sürmeyeceğine , ailesinden ayrılmasına delalet eder.

Rüyada Karnındaki Bebeği Görmek

Rüyada karnında bebek gören kadın evliyse , kocasından emin olması gerektiğine , kocanız bir hata yapacağına ve bu durumdan çok pişman olup sizden özür dileyeceğine , hem sağlıklı hem de huzurlu bir yaşam süreceğinize rivayet edilir.

Rüyada karnında Bebek Oynaması

Rüyada karnında bebek oynamasını görmek , rüyayı gören kişi hamile ise o zaman bu rüya çok hayırlı olmaktadır. Aynı zaman da rüya sahibi gerçekte bekar bir kadınsa o zaman karşısına çok yakın zaman içerisin de birisinin çıkmasına ve izdivaç teklifi almasına , iş yerinde elde edeceği başarımlardan dolayı terfi edeceğine ve maaşında artışların olmasına alamet eder.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendinizi hamile olarak gördüyseniz o zaman tüm sıkıntılardan ve dertlerden artık kurtulacağınıza , büyük sevaplar işleyeceğinize , yeni ve hayırlı olan işlere adım atacağınıza , sevgiliniz varsa onunla evlilik yoluna gideceğinize ve her zaman Allah’a hayırlı bir kul olacağınıza işaret eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ