Rüyada Ispanaklı Börek Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Ispanaklı Börek Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada ıspanak böreği görmek , iş yaşantınızda hiçbir şekilde sıkıntı ve dert gibi şeyler yaşamayacağınıza , hem çalışkan hem de azimli birisi olduğunuzdan dolayı her işte sorumluluk alarak görevinizi en üst mertebede yapacağınıza , rızkınızı kazanırken hiçbir şekilde zorlanma olmayacağına , rahat ve ferah içerisinde bir yaşam süreceğinize , maddi durumunuzun eskisinden daha iyi olmasına , hatta daha iyi paralar kazanarak ailenize bakacağınıza ve onlara daha güzel bir yaşam sunacağınıza , eğer bu şekilde ilerleme yaparsanız ikinci bir evi bile alabileceğinize işaret eder.

Rüyada Ispanaklı Börek Yapmak

Rüyada ıspanaklı börek yaptığınızı gördüyseniz , iş yaşantınızda yapmış olduğunuz birikimleri şimdiler de değerlendirmek için kendi işinizi açacağınıza , her konuda doğru kararlar vereceğinize ve gelecek için planlar yapıp güzel bir hayat süreceğinize , eskisine göre kısmetinizin daha çok olacağına , rahat bir hayatınızın olmasına ve sevmiş olduğunuz insanlarla uzak kalmayıp tekrardan bir araya gelip güzel vakitler geçireceğinize delalet eder. Aynı zaman da ; yaşamınızı artık daha çok düzene sokmak için çaba sarf edeceğinize , eğer rüya sahibi hem genç hem de bekarsa o zaman akrabası olan birisi ile evleneceğine , eşinin zengin birsi olmasına yorulur.

Rüyada Ispanaklı Börek Pişirmek

Rüyada ıspanaklı börek pişirmek , iş hayatınızda çok tecrübeli birisi olduğunuzdan dolayı bu tecrübelerinizi artık paraya çevirmeye başlayacağınıza , daha güzel iş projelerine yöneleceğinize , hem mal hem de mülk sahibi birisi olacağınıza , manevi olarak hiç sıkıntı çekmeyeceğinize , sağlıklı birisi olacağınıza , ağız tadınızın ve keyfinizin yerinde olmasına , huzurunuzu bozacak herhangi bir olay yaşamayacağınıza rivayet edilir.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir