Rüyada İdrar Yapmak Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada İdrar Yapmak Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada idrar yapmak , hem aile hem de iş yaşantınızda biraz sıkıntılar yaşayacağınıza fakat bu fazla sürmeden bu sıkıntılardan kurtulacağınıza , düşmüş olduğunuz karamsarlıklardan ve korkulardan kurtulmaya , maddi olarak yaşamış olduğunuz sorunlar varsa bunların yavaş yavaş düzelmesine , hastaysanız eğer kısa süre içerisinde şifa bularak iyileşeceğinize delalet eder. Bunların yanı sıra , fakir olan insanların zengin olmasına , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulmaya , evliyseniz eşinizle mutlu olmaya ve küslüklerin barışmasına alamet eder.

Rüyada İdrar Yaptığını Görmek

Rüyada idrar yaptığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da yaşamış olduğunuz sorunlarınızdan dolayı üzüntülerinizin olmasına ve bu üzüntülerinizin artık biteceğine , ayrılmış olanların kısa zaman içerisinde tekrardan kavuşmasına , hasretliklerin bitmesine , maddi olarak çekilen sıkıntıların bitmesine ve rahata kavuşmaya , hasta olanların şifa bulmasına yorulur.

Rüyada İdrar Yaparken Görmek

Rüyada idrar yaparken görmek , ailenizle beraber çok güzel vakitler geçireceğinize , mutlu dönemden geçeceğinize , kısa zaman içerisinde alacağınız hayırlı haberden sonra yüzünüzün gülmesine ve hayatınızı bu haberden sonra düzene sokacağınıza işaret eder.

Rüyada Tuvalete İdrar Yapmak

Rüyada tuvalete idrar yaptığınızı gördüyseniz , uzun zamandan beri girmiş olduğunuz ve büyük çabalar verdiğiniz fakat yarım bıraktığınız işe tekrardan devam edip en sonunda hayırlı bir şekilde bitireceğinize , büyük kazançlar elde edeceğinize , hem maddi hem de manevi olarak sorunlar yaşamayacağınıza ve huzurlu bir yaşantınızın olmasına rivayet edilir.

Rüyada Yatağa İdrar Yapmak

Rüyada yatağa idrar yapmak , iş yaşantınızda güzel zamanlar geçireceğinize , sizin için zorlu olan çalışmanın kolay bir şekilde bitmesine , sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup rahata ereceğinize alamet eder.

Rüyada Ayakta İdrar Yapmak

Rüyada ayakta idrar yaptığınızı gördüyseniz , kazanmış olduğunuz paralarınızı size yarar sağlamayacak boş işlere yatırım yapacağınıza ve paralarınızı bu şekilde heba edeceğinize yorulur.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir