Rüyada İdrar Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada İdrar Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada idrar görmek , genel olarak hayra ve iyiye yorumlanan rüya değildir. Gerçek yaşam da sevgiliniz varsa onunla yaşayacağınız büyük sorunlara ve tartışmaların olmasına , yakın zaman içerisinde alacağınız kötü bir haberden dolayı canınızın sıkkın olacağına , aşk yaşantınızda yaşayacağınız olumsuzluklar , bu yaşayacağınız olumsuzluktan dolayı büyük acılar çekeceğinize , birisinin hasta olduğu haberini alacağınıza hem şiddetli hem de ağır kavgalar içerisinde olacağınıza ve bu yüzden çevrenizde bulunan insanlara dikkat etmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada İdrar Yapmak

Rüyada idrar yaptığını görmek , bu rüya da kişi için kötülüğe ve aynı zaman da şerre tabir edilir. Hak yolunda gitmeyip daha kolay olduğundan dolayı haram yoldan kazanç elde etmeye çalışacağınıza , başınıza birden fazla kötü şeylerin gelmesine , gerçek yaşam da yapacağınız bazı zinalara, yapacağınız bu zinadan dolayı ise büyük günahlar işleyeceğinize ve bu durumdan çok fazla zarar göreceğinize işaret eder.

laboratory analysis

Rüyada İdrarın Çok Akması

Rüyada idrarın çok akması , bu rüya da hem hayra hem de hayırsıza yorulan rüyalardan birisidir. Olumlu olarak bakarsak , hem malınızda hem de rızkınız da bol artışların olacağına , hiçbir şekilde zorluk çekmeden yaşam süreceğinize yorulurken bazı durumlar da ise mallarınızı kaybetmeye başlayacağınıza , uzun yıllar boyunca aramalar yapacağınıza fakat iyi sonuç alamayacağınıza , kazançlarınızda azalmalar olmasına yorulur.

Rüyada İdrar Tutmak

Rüyada idrar tutmak , günlük yaşantınızda yapmış olduğunuz şeylerin doğru olmayacağına , bu yüzden yapacağınız şeyleri doğru bir şekilde yapmak için ona göre adım atmanız gerektiğine , yani bu rüya aslında kişi için bir nevi uyarıcıdır. Hiçbir zaman karar verirken aceleci olmamanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tuvalette İdrar Yapmak

Rüyada tuvalette idrar yapmak , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Eğer gerçekte fakirseniz o zaman kısa zaman içerisinde zengin olacağınıza , maddi olarak sıkıntılar çekmeyeceğinize ve güzel zamanlar geçireceğinize işaret eder.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir