Bilgi Tüneli

Rüyada Hakaret Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada Hakaret Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada hakaret görmek , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Hem huzurunuzun hem de neşenizin çok yerinde olacağına , güzel olaylarla karşılaşacağınıza , güzel günler geçireceğinize , etrafınızda her zaman hayırlı dostlarınızın olmasına , etrafınızda yaşanacak olan kötü olayların biteceğine , sizin hakkınızda söylenecek olan tatsız sözlerin bitmesine , hastalığınız varsa şifa bulacağınıza işaret eder.

Rüyada Hakaret İşitmek

Rüyada hakaret işlemek , hem yüzünüzü güldürecek hem de içinizi çok rahatlatacak bir haber alacağınıza , güzel gelişmelerle karşılaşacağınıza , hayatınızın daha önce hiç olmadığı kadar güzel olmasına , rahata ereceğinize , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza , korkularınız varsa umutsuzluklarınız varsa bunlardan kurtulup feraha kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Hakaret Etmek

Rüyada hakaret ettiğinizi gördüyseniz , kısa zaman içerisinde sizin için hayırlı olacak bir haber alacağınıza , yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize , bol bol hayır duaları alacağınıza ve bu hayır dualarından dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , çevrenizde bulunan insanlarla beraber güzel işler yapacağınıza ve sevdiğiniz insanlarla omuz omuza vereceğinize yorulur.

Rüyada Hakarete Uğramak

Rüyada hakarete uğramak , büyük saygınlık ve takdir göreceğiniz işler yapacağınıza , hem dostlarınız hem arkadaşlarınız hem de komşularınız tarafından sevilen birisi olacağınıza , insanlarla uyum içerisinde olacağınıza ve geçimizin eskisine göre daha iyi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Anneye Hakaret Etmek

Rüyada anneye hareket etmek , gerçek yaşam da annenizin istemediği halde kendi istediğiniz bir işe gireceğinize , annenizle bazı sorunlar yaşayacağınıza , hem çatışmaların hem de anlaşmazlıkların olmasına , annenizin rızası olmadan kendi kafanıza göre adımlar atacağınıza işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Hakaret Etmek

Rüyada sevgiliye hakaret etmek , özel yaşantınızda yaşayacağınız bazı sorunlara , sevmiş olduğunuz kişi varsa onunla beraber bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve geçiminiz de bozulmaların olmasına , hem neşenizin hem de moralinizin bozuk olmasına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ