Rüyada Hakaret Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Hakaret Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada hakaret görmek , hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Hem huzurunuzun hem de neşenizin çok yerinde olacağına , güzel olaylarla karşılaşacağınıza , güzel günler geçireceğinize , etrafınızda her zaman hayırlı dostlarınızın olmasına , etrafınızda yaşanacak olan kötü olayların biteceğine , sizin hakkınızda söylenecek olan tatsız sözlerin bitmesine , hastalığınız varsa şifa bulacağınıza işaret eder.

Rüyada Hakaret İşitmek

Rüyada hakaret işlemek , hem yüzünüzü güldürecek hem de içinizi çok rahatlatacak bir haber alacağınıza , güzel gelişmelerle karşılaşacağınıza , hayatınızın daha önce hiç olmadığı kadar güzel olmasına , rahata ereceğinize , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza , korkularınız varsa umutsuzluklarınız varsa bunlardan kurtulup feraha kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Hakaret Etmek

Rüyada hakaret ettiğinizi gördüyseniz , kısa zaman içerisinde sizin için hayırlı olacak bir haber alacağınıza , yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize , bol bol hayır duaları alacağınıza ve bu hayır dualarından dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , çevrenizde bulunan insanlarla beraber güzel işler yapacağınıza ve sevdiğiniz insanlarla omuz omuza vereceğinize yorulur.

Rüyada Hakarete Uğramak

Rüyada hakarete uğramak , büyük saygınlık ve takdir göreceğiniz işler yapacağınıza , hem dostlarınız hem arkadaşlarınız hem de komşularınız tarafından sevilen birisi olacağınıza , insanlarla uyum içerisinde olacağınıza ve geçimizin eskisine göre daha iyi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Anneye Hakaret Etmek

Rüyada anneye hareket etmek , gerçek yaşam da annenizin istemediği halde kendi istediğiniz bir işe gireceğinize , annenizle bazı sorunlar yaşayacağınıza , hem çatışmaların hem de anlaşmazlıkların olmasına , annenizin rızası olmadan kendi kafanıza göre adımlar atacağınıza işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Hakaret Etmek

Rüyada sevgiliye hakaret etmek , özel yaşantınızda yaşayacağınız bazı sorunlara , sevmiş olduğunuz kişi varsa onunla beraber bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve geçiminiz de bozulmaların olmasına , hem neşenizin hem de moralinizin bozuk olmasına delalet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir