Rüyada Güvenlik Görevlisi Görmek Ve Konuşmak Ne Demek ? 
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Güvenlik Görevlisi Görmek Ve Konuşmak Ne Demek ? 

0

Bu rüya, rüya sahibinin hayatının yolunda gittiğini, epey bir müddet de huzurun hâkim olduğu günler yaşayacağını, sıkıntılarını kısa bir süre içerisinde geride bırakacağını işaret eder.

Rüyada Güvenlik Görevlisi Görmek

Rüyada güvenlik görevlisi görmek ve konuşmak ne demek? Sorusuna herkes için rahat bir nefes alıp refaha çıkmak şeklinde cevap verilebilmektedir. 

  • İş hayatında da sıkıntı ve mücadeleler ile geçen günlerin artık son bulacağının habercisi olan bu rüya, kişinin kendisini ve ailesini güvence altına almasına, bu sayede gelecek kaygısından kurtulmasına delalet eder.
  • Hedeflerine kolay bir şekilde ulaşacağına alamettir.
  • Anne ve babasının ömür boyu desteğini alacağına, onların sunmuş olduğu hem maddi hem de manevi imkânları doğru bir biçimde kullanıp kendisine güzel bir hayat kuracağına işaret eder. 

İçindekiler

Rüyada Güvenlik Görevlisi Görmek 

Rüyada güvenlik görevlisi görmek ve konuşmak ne demek? Konusunda bir başka tabir ise bekâr kişilere her konuda uyum içinde olacakları ve bütün kararların ortak alındığı güzel bir birlikteliğe adım atacaklarının haberini verir. Sevgi, saygı çerçevesi içinde çok büyük bir ilişki yaşayacaklarını ifade eder. 

Bir başka tabire göre, rüyada güvenlik görevlisi görmek ve konuşmak ne demek? Konusunda rüya sahibinin anne ve babasından almış olduğu dualar sayesinde kötülüklerden uzak duracağına alamet edilir. Kişinin kolay, rahat ve bol kazançlı hayat sürdüreceğine, sevdikleri ile büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder. 

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili