Rüyada Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada fasulye görmek , burada fasulyenin hem rengi hem cismi hem de görüldüğü şekle göre farklı yorumlanmaktadır. Fakat genel olarak bakacak olursak o zaman şans ve kısmet gibi anlamlara geliyor.

Rüyada Fasulye Görmek İhya

Rüyada görülen fasulye hem hayırlı hem de hayırsız rüya olarak nitelendirilir. Gerçek yaşam da çok kısmetli birisi olacağınıza ve başınıza talih konulacağa işaret ederken , olumsuz olarak bakarsak duruma kötü şanslar sizi bulmasına ve kötü kısmetlere yorulur.

İşlerinizin hiçbir şekilde yolunda gitmemesine , işlerinizin yolunda gitmemesinden dolayı baya üzgün olacağınıza ve sıkıntı içerisinde yaşam sürmeye çalışacağınıza delalet eder. Bu yüzden gerçek hayatta yapacağınız işlerde dikkatli olmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Rüyada Taze Fasulye Toplamak

Rüyada taze fasulye topladığınızı gördüyseniz , hem huzurlu hem de mutlu bir yaşam süreceğinize , duygusal bakımdan daha yoğun olan insanlardan uzaklaşacağınıza , iş yaşantınızda mevki olarak çok iyi yerlere gelip yükseleceğinize , evli değilseniz o zaman karşınızda çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize ve hayatınızın daha iyi olacağına delalet eder.

Olumsuz olarak bakacak olursak ; hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılar içerisine gireceğinize , bir anda tüm huzurunuzun bozulacağına , çevrenizde yaşayacağınız çeşitli sorunlardan dolayı canınızın sıkkın olmasına , bazı işlerinizin yolunda gitmemesine alamet eder.

Rüyayı gören kişi eğer bekarsa o zaman da hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğine ve karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile evlenip mutlu bir yuva kurmasına yorulur.

Rüyada Taze Fasulye Toplamaya Yardım Etmek

Rüyada taze fasulye toplamaya yardım ettiğinizi gördüyseniz ; bundan sonra işlerinizi yavaş yavaş düzene sokacağınıza , maddi olarak durumunuzun iyi olmasına , bazı insanlardan hem destek hem de yardım alacağınıza işaret eder. Eğer tam mevsiminde fasulye topluyorsanız ; hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğinize delalet eder.