Rüyada Erkek Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Erkek Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada erkek bebek görmek , gerçek yaşamınızda hem hayırlı hem de çok güzel gelişmelerle karşı karşıya geleceğinize , görmüş olduğunuz bebek eğer sevimli ve çok tatlı ise o zaman ne dileydiyseniz onun yakın zaman içerisinde gerçekleşmesine , bebeğin sevimsiz olması ; sorunlar ve aksiliklerle karşılaşacağınıza , büyük sıkıntılar içerisine gireceğinize delalet eder. Rüyada erkek bebek görmek aynı zaman da , rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında saygı ve itibar göreceğine , toplum için güzel işler yapmasına ve insanlara karşı sevecen olacağından dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağına , dostlarınızla güzel günler geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada erkek bebek doğurduğunu görmek , bu rüya kişi için oldukça hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup artık rahata ereceğinize ve huzur içerisinde olacağınıza yorulur.

Rüyada Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek , iş yaşantınızda yavaş yavaş çok iyi yerlere gelmeye başlayacağınıza , başarılarınızdan dolayı mevki olarak yükseleceğinize ve bununla beraber kazancınızda artışların olmasına alamet eder.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek , eğer gördüğünüz bebek kız ise o zaman sıkıntılı ve dertli dönemden geçeceğinize , üzüntüler yaşayacağınıza yorulurken , erkek bebek tam tersi olarak güzel günler geçireceğinize alacağınız hayırlı haberden sonra mutlu olacağınıza ve başarılara yorulur.

Rüyada Temiz Bebek Görmek

Rüyada temiz bebek görmek , bir olaya çok sevineceksiniz ve bu sevinçten dolayı gözyaşı akıtacağınıza , mutlu dolu yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek , bu rüya genel olarak pek hayra yorumlanmaz. Çok kötü ve zor durumlara düşeceğinize , bazı sorunlarla karşılaşacağınıza ve üzüntüler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Rüyada bebek sahibi olmak , hayatınızda yeni adımlar atacağınıza ve yeni kararlar verip o şekilde yaşantınızı değiştireceğinize , hayatınızda alacağınız kararlardan sonra radikal değişiklikler yapacağınıza ve iş konusunda yeni girişimlere imza atacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Doğmakta Olan Bebek Görmek

Rüyada doğmakta olan bebek görmek , gerçek yaşam da başınıza gelecek olan tüm sıkıntılardan kurtulmak için sabretmeniz gerektiğine , üzüntülerden kurtulmaya başlayacağınıza , borçlarınız varsa bunları ödeyeceğinize ve en sonunda rahata ereceğinize işaret eder.

Rüyada Oynayan Bebek Görmek

Rüyada oynayan bebek görmek , kısa zaman içerisinde alacağınıza müjdeli bir haberden sonra mutlu olacağınıza , başınızdan geçecek olan güzel olaylara , gerçek yaşam da hiç olmadığı kadar mutlu olacağınıza ve şansınızın artmasına delalet eder.

Rüyada Zayıf Bir Bebek Görmek

Rüyada zayıf bir bebek görmek , belli bir süre kadar geçim sıkıntısı ile mücadele edeceğinize , maddi olarak kazancınızda düşmeler olacağına , iş yaşantınızda beklemiş olduğunuz şeylere kavuşamayacağınıza ve para konusunda sıkıntılar yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Bebek Öldürmek

Rüyada bebek öldürmek , gerçek yaşamınızda yapacağınız büyük hatalardan dolayı pişmanlık duyacağınıza , yanlış yollara sapacağınıza ve bu çevreniz tarafından fark edilip bunun sonucunda zarar göreceğinize , büyük günahlar işlemeye başlayacağınıza ve yanlış arkadaşlıklar edinip kötü yollara gireceğinize yorulur.

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek

Rüyada uyuyan bebek görmek , geleceğinizin çok güzel olacağına , istemiş olduğunuz şeylere en kısa zaman da kavuşacağınıza , huzurlu bir ömrünüzün olacağına ve günahlarınızdan dolayı tövbe edeceğinize , yapmış olduğunuz hatalarınızı fark edip pişman olacağınıza işaret eder.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada kız bebek görmek , kısa zaman içerisinde sizin için hayırlı olacak bir haber alacağınıza , istemiş olduğunuz şeylere yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza , her alanda mutlu olacağınıza ve sıkıntılarınız varsa bunlardan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada beşik görmek , evliyseniz eğer eşinizin hamile olacağına , bekarsanız eğer o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize ve evladınızın olmasına işaret eder. Bunun haricinde bebeğinizin hem sağlıklı hem de güzel dünyaya gelmesine , annenin de doğum sırasında zorlanmamasına yorulur.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili