Rüyada Erik Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Erik Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada erik görmek genel olarak hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisi olarak tabir edilir. Görülen erik ister kırmızı ister yeşil isterse de siyah olsun hiç farketmez her şekilde iyiye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rızkının yakın zaman içerisinde artacağına , kaybetmiş bir eşyanız varsa o eşyanızı bulacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra hasta olan kişilerin iyileşeceğine , sağlıklı birisisiyseniz o zaman da istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza ve muradınızı gerçekleştireceğinize delalet eder.

Rüyada Erik Ağacı Görmek

Rüyada erik ağacı gördüyseniz ; geçmiş zamanda konuşmuş olduğunuz bazı kişileri arayacağınıza , sevgiliniz varsa ondan uzaktaysanız özlem duyacağınıza ve içiniz sevgi dolu olmasına delalet eder.

Aynı zaman da maddi olarak çok kazançlar elde edeceğinize , iyi yerlere geleceğinize , kurmuş olduğunuz hayaller varsa bunları kısa süre içerisinde gerçekleştireceğinize , yaşamınız hakkında bazı önemli kararlar alacağınıza , çoğu konuda tecrübe kazanacağınıza ve bereketli kazançlar elde etmeye yorulur.

Rüyada Erik Yemek

Rüyada erik yemek , gerçek yaşamınızda hayırlı işler yapacağınıza , başınızdan hep olumlu şeylerin geçmesine , hayatınızda bazı önemli değişiklikler yapacağınıza , hastaysanız kısa sürede kendinizi toparlayacağınıza ve tekrardan ayağa kalkacağınıza , tüm dertlerinizden sıkıntılarınızdan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada görülen yeşil erik , rüya sahibinin hem maddi hem de manevi durumunun kıymetini anlamaya yorulurken bazı durumlarda ise ailenizle bir sorun yaşayacağınıza , aile içerisinde yaşanacak olan kavgalara fakat bu kavgaların çok sürmemesine kısa süre içerisinde durulup tekrardan mutlu bir yaşam sürmeye delalet eder.

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik topladığınızı gördüyseniz , istemiş olduğunuz bir şey varsa onu yakın zaman içerisinde alacağınıza , hayatınızda yer alan sıkıntıları yok edeceğinize , helal yoldan kazançlar elde edeceğinize , ailenizle ve sevdiklerinizle beraber huzurlu yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Ağaçtan Erik Koparıp Yemek

Bu rüya genel olarak pek hayra yorumlanmaz. Kötü yollardan işler yaparak para kazanacağınıza , kötü işler yapacağınıza ve başınızı belaya sokmaya delalet eder.

Bazı rüya alimcilerine göre ise ; olumlu bir rüya olarak değerlendirilir. Kısa zaman içerisinde beklemediğiniz bir yerden alacağınız mutlu haberden dolayı sevineceğinize yorarlar.

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada yeşil erik yemek , yaşanılan olumsuz durumları ortadan kaldıracağınıza , bol miktarda kazançlar elde edeceğinize , mutlu bir yaşam süreceğinize , hem iş hem de kariyerinizde büyük başarılar elde edeceğinize , evliyseniz eğer o zaman kısa süre içerisinde bir evladınızın olmasına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Erik Görmek

Rüyada görülen kırmızı erik , hem bolluk hem de bereketin olacağına , maddi olarak çok güçleneceğinize , işsizseniz eğer kısa sürede beklemediğiniz bir yerden gelecek olan hayırlı iş tekliflerine ve bu fırsatların değerlendirip iyi yerlere gelmeye yorulur.

İlginizi Çekebilir