Bilgi Tüneli

Rüyada Doktor Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Doktor Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada doktor görmek , rüyayı gören kişi gerçekte hasta ise o zaman kısa süre içerisinde hastalığından kurtulup tekrardan ayağa kalkacağına , işlerinizde çok başarılı olup istemiş olduğunuz yerlere kısa süre içerisinde geleceğinize , hasta değilseniz eğer o zaman da çevrenizde bulunan veya akrabalarınızdan birisi hastaysa onun iyileşmesine işaret eder.

Rüyada Doktor Olduğunu Görmek

Rüyada doktor olduğunuzu gördüyseniz , iş yaşantınızda çok iyi yerlere geleceğinize , mevki olarak yükseleceğinize , iyi bir konuma gelmeye , çevrenizden her zaman destek alacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra bol kazançlar elde edeceğinize , paralarınızı genel olarak biriktireceğinize yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; çevreniz tarafından çok sevilen birisi olacağınıza , herkesten takdir ve saygı göreceğinize , yardıma muhtaç olan insanlara elinizden geldiğince yardım edeceğinize alamet eder.

Rüyada Diş Doktoru Görmek

Rüyada diş doktoru görmek , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulup feraha kavuşacağınıza , sağlık sorunlarınız varsa bunlardan kurtulup şifa bulacağınıza , hayatınızda olumsuz giden şeyler varsa bundan sonra her şeyin daha güzel gitmesine delalet eder.

Rüyada Doktorlar Görmek

Rüyada birden fazla doktorlar görmek genel olarak gerçek yaşam da hastaysanız sağlığınıza kavuşacağınıza , çevrenizde bulunan insanların yüzlerinize gülüp arkanızdan konuştuklarına , iyi sanmış olduğunuz insanların aslında kötü insanlar olduklarına ve bu yüzden insanlara dikkat etmeniz gerektiğine alamet eder.

Rüyada Doktorla Sohbet Etmek

Rüyada doktorlarla beraber sohbet ettiğinizi gördüyseniz , hiç beklemediğiniz bir yerden haber alacağınıza ve daha sonra kısa veya uzun yolculuğa gideceğinize , iş yaşantınızın çok iyi olmasına , bol kazançlar elde edip istemiş olduğunuz her şeyi alacağınıza , bütün sıkıntılarınızı bir kenara bırakacağınıza , hayatınızda huzurun hiç eksik olmayacağına ve sağlık olarak da dirençli olacağınıza yorulur.

Rüyada Doktora Gittiğini Görmek

Rüyada doktora gitmek , hayatınızda hep hastalıklarla mücadele edeceğinize , sağlık olarak pek sağlıklı beslenmeyeceğinize , kendinize hiçbir şekilde özen göstermeyeceğinize , çevrenizde bulunan insanların veya akrabalarınızdan birisinin sizi maddi olarak harcamalara sokmasına işaret eder.

Rüyada Tanıdık Doktor Görmek

Rüyada tanıdık bir doktor gördüyseniz , çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda olumlu konuştuklarına , hayatınızda bulunan sorunların artık son bulacağına , Yapmak istediğiniz şeyleri artık yapacağınıza ve büyük başarılar elde edeceğinize , kazancınızı yavaş yavaş arttıracağınıza ve ailenizden alacağınıza maddi manevi destekten dolayı kendinizi daha da çok geliştireceğinize alamet eder.

Rüyada Erkek Doktora Muayene Olmak

Rüyada erkek bir doktora muayene olmak , bazı akrabalarınızın iş konusunda üst mevkilere geleceklerini duyacağınıza , iş yaşantınızda sorunlar varsa bunların hepsini yavaş yavaş çözeceğinize , sevinçli haberler alacağınıza ve mutlu bir hayat sürdüreceğinize delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ