Rüyada Doktor Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Doktor Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada doktor görmek , rüyayı gören kişi gerçekte hasta ise o zaman kısa süre içerisinde hastalığından kurtulup tekrardan ayağa kalkacağına , işlerinizde çok başarılı olup istemiş olduğunuz yerlere kısa süre içerisinde geleceğinize , hasta değilseniz eğer o zaman da çevrenizde bulunan veya akrabalarınızdan birisi hastaysa onun iyileşmesine işaret eder.

Rüyada Doktor Olduğunu Görmek

Rüyada doktor olduğunuzu gördüyseniz , iş yaşantınızda çok iyi yerlere geleceğinize , mevki olarak yükseleceğinize , iyi bir konuma gelmeye , çevrenizden her zaman destek alacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra bol kazançlar elde edeceğinize , paralarınızı genel olarak biriktireceğinize yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; çevreniz tarafından çok sevilen birisi olacağınıza , herkesten takdir ve saygı göreceğinize , yardıma muhtaç olan insanlara elinizden geldiğince yardım edeceğinize alamet eder.

Rüyada Diş Doktoru Görmek

Rüyada diş doktoru görmek , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulup feraha kavuşacağınıza , sağlık sorunlarınız varsa bunlardan kurtulup şifa bulacağınıza , hayatınızda olumsuz giden şeyler varsa bundan sonra her şeyin daha güzel gitmesine delalet eder.

Rüyada Doktorlar Görmek

Rüyada birden fazla doktorlar görmek genel olarak gerçek yaşam da hastaysanız sağlığınıza kavuşacağınıza , çevrenizde bulunan insanların yüzlerinize gülüp arkanızdan konuştuklarına , iyi sanmış olduğunuz insanların aslında kötü insanlar olduklarına ve bu yüzden insanlara dikkat etmeniz gerektiğine alamet eder.

Rüyada Doktorla Sohbet Etmek

Rüyada doktorlarla beraber sohbet ettiğinizi gördüyseniz , hiç beklemediğiniz bir yerden haber alacağınıza ve daha sonra kısa veya uzun yolculuğa gideceğinize , iş yaşantınızın çok iyi olmasına , bol kazançlar elde edip istemiş olduğunuz her şeyi alacağınıza , bütün sıkıntılarınızı bir kenara bırakacağınıza , hayatınızda huzurun hiç eksik olmayacağına ve sağlık olarak da dirençli olacağınıza yorulur.

Rüyada Doktora Gittiğini Görmek

Rüyada doktora gitmek , hayatınızda hep hastalıklarla mücadele edeceğinize , sağlık olarak pek sağlıklı beslenmeyeceğinize , kendinize hiçbir şekilde özen göstermeyeceğinize , çevrenizde bulunan insanların veya akrabalarınızdan birisinin sizi maddi olarak harcamalara sokmasına işaret eder.

Rüyada Tanıdık Doktor Görmek

Rüyada tanıdık bir doktor gördüyseniz , çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda olumlu konuştuklarına , hayatınızda bulunan sorunların artık son bulacağına , Yapmak istediğiniz şeyleri artık yapacağınıza ve büyük başarılar elde edeceğinize , kazancınızı yavaş yavaş arttıracağınıza ve ailenizden alacağınıza maddi manevi destekten dolayı kendinizi daha da çok geliştireceğinize alamet eder.

Rüyada Erkek Doktora Muayene Olmak

Rüyada erkek bir doktora muayene olmak , bazı akrabalarınızın iş konusunda üst mevkilere geleceklerini duyacağınıza , iş yaşantınızda sorunlar varsa bunların hepsini yavaş yavaş çözeceğinize , sevinçli haberler alacağınıza ve mutlu bir hayat sürdüreceğinize delalet eder.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir