Rüyada Dağıtmak Ne Anlama Gelir ? Tabiri Hakkında Bilgiler
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Dağıtmak Ne Anlama Gelir ? Tabiri Hakkında Bilgiler

0

Rüyada dağıtmak , her zaman paylaşıma çok büyük önem verdiğinize , yaşlı olan insanların evlatlarına tüm haklarını vermek için vasiyet düzenleyeceklerine , tüm mallarını ve paralarını eşit bir şekilde evlatlarına dağıtmasına delalet eder. Belli düzen içerisinde duran eşyaları dağıttığınızı gördüyseniz , elinizdekilerin kıymetini hiç bilmeden ona göre hareket edeceğinize ve daha sonra elinizdekileri kaybedip yokluk içerisinde olacağınıza işaret eder.

Rüyada evinizdeki tüm eşyaları dağıtmak , yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerine her konuda yardım eli uzatacağınıza , yetişkin birisiyseniz o zaman sorumluluk sahibi olmaya başlayacağınıza alamet eder.

Rüyada başka birisinin eşyalarını dağıtmak , gerçek yaşam da kul hakkı yemeye başlayacağınıza , iki yüzlü olacağınıza ve yalan söylemeye rivayet edilir.

Rüyada Yiyecek Dağıtmak

Rüyada yiyecek dağıtmak , çok iyi birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından çok sevilip sayılacağınıza , yapmış olduğunuz hayırlar sayesinde karşınıza her zaman iyi şeylerin çıkmasına , yardım ettiğiniz insanlardan alacağınız hayır dualarına , hiçbir zaman sıkıntıya düşmeden yaşam süreceğinize ve bolluk içerisinde olmaya alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; maddi anlamda sıkıntıya düşmeyeceğinize , yoksul olan insanlara yardım edeceğinize , karşınıza çıkacak olan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğinize , bekarsanız iyi birisi ile evleneceğinize ve mutlu bir yuva kuracağınıza yorulur.

Rüyada Para Dağıtmak

Rüyada para dağıtmak , hep hayır işlerinde bulunacağınıza , çevrenizde yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize , paylaşmayı bileceğinize , böyle iyi birisi olduğunuzdan dolayı çevrenizdeki insanların sevgisi ve saygısı kazanacağınıza , hem dünyada hem de Ahirette yapmış olduğunuz bu iyiliklerin karşılığını alacağınıza , kötü olan insanlardan uzak duracağınıza ve her zaman dürüst birisi olacağınıza işaret eder.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir