Bilgi Tüneli

Rüyada Dağıtmak Ne Anlama Gelir ? Tabiri Hakkında Bilgiler

Rüyada Dağıtmak Ne Anlama Gelir ? Tabiri Hakkında Bilgiler

Rüyada dağıtmak , her zaman paylaşıma çok büyük önem verdiğinize , yaşlı olan insanların evlatlarına tüm haklarını vermek için vasiyet düzenleyeceklerine , tüm mallarını ve paralarını eşit bir şekilde evlatlarına dağıtmasına delalet eder. Belli düzen içerisinde duran eşyaları dağıttığınızı gördüyseniz , elinizdekilerin kıymetini hiç bilmeden ona göre hareket edeceğinize ve daha sonra elinizdekileri kaybedip yokluk içerisinde olacağınıza işaret eder.

Rüyada evinizdeki tüm eşyaları dağıtmak , yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerine her konuda yardım eli uzatacağınıza , yetişkin birisiyseniz o zaman sorumluluk sahibi olmaya başlayacağınıza alamet eder.

Rüyada başka birisinin eşyalarını dağıtmak , gerçek yaşam da kul hakkı yemeye başlayacağınıza , iki yüzlü olacağınıza ve yalan söylemeye rivayet edilir.

Rüyada Yiyecek Dağıtmak

Rüyada yiyecek dağıtmak , çok iyi birisi olduğunuzdan dolayı çevreniz tarafından çok sevilip sayılacağınıza , yapmış olduğunuz hayırlar sayesinde karşınıza her zaman iyi şeylerin çıkmasına , yardım ettiğiniz insanlardan alacağınız hayır dualarına , hiçbir zaman sıkıntıya düşmeden yaşam süreceğinize ve bolluk içerisinde olmaya alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; maddi anlamda sıkıntıya düşmeyeceğinize , yoksul olan insanlara yardım edeceğinize , karşınıza çıkacak olan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğinize , bekarsanız iyi birisi ile evleneceğinize ve mutlu bir yuva kuracağınıza yorulur.

Rüyada Para Dağıtmak

Rüyada para dağıtmak , hep hayır işlerinde bulunacağınıza , çevrenizde yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize , paylaşmayı bileceğinize , böyle iyi birisi olduğunuzdan dolayı çevrenizdeki insanların sevgisi ve saygısı kazanacağınıza , hem dünyada hem de Ahirette yapmış olduğunuz bu iyiliklerin karşılığını alacağınıza , kötü olan insanlardan uzak duracağınıza ve her zaman dürüst birisi olacağınıza işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ