Rüyada Çekirdek Görmek Ne Anlama Gelir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Çekirdek Görmek Ne Anlama Gelir

0

Rüyada çekirdek görmek genel olarak zamansız bir şekilde karşılaşacağınız bazı olaylara işaret eder. Yani bu zamansız olan şey bazen ilişkiyle bazen de iş teklifi gibi şeylerde karşınıza çıkabilir. Bunların yanı sıra işinize çok fazla yoğunluk vereceğinize ve bu yüzden yüksek kazançlar elde edeceğinize , hayırlı insanlarla karşılaşacağınıza ve kendinize çok iyi bakarak hastalanmayacağınıza delalet eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada kabak çekirdeği gördüyseniz , mesleki yaşantınızda büyük başarılar elde ederek çok iyi yerlere geleceğinize , hayırlı kazançlar elde edeceğinize , harama el uzatmayacağınıza , paralarınızı mala ve mülke yatıracağınıza alamet eder. Aynı zaman da elde etmiş olduğunuz paralar ile yardıma muhtaç olan insanlara da yardım edeceğinize yorulur.

Rüyada Çekirdek Yemek

Rüyada çekirdek yemek , iş yaşantınızda çok iyi yerlere geleceğinize , kariyer yapmaya başlayacağınıza , maddi olarak bolluk içerisine gireceğinize ve yükseleceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra ; yeni bir işe gireceğinize ve gireceğiniz o işten verimli olarak çalışıp hayırlı kazançlar elde edeceğinize , hem güzel hem de temiz başlangıçlar yapacağınıza , en sonunda muradınıza ereceğinize ve devlet büyükleri tarafından sayılan birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyada çekirdek çitlediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da bir iftiraya maruz kalacağınıza , arkanızdan birisinin konuşacağına , çevrenizdeki insanlardan zarar göreceğinize ve bu yüzden çok dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder. Bu rüya kişi için pek hayırlı değildir ve bu yüzden çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz de fayda vardır.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada zeytin çekirdeği görmek , hasta olmayıp sağlıklı bir yaşam süreceğinize , uzun ömürlü birisi olacağınıza , elde etmiş olduğunuz paraları biriktirip en sonunda ev alacağınıza ve imana geleceğinize delalet eder. Aynı zaman da yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatacağınıza , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğinize , her konuda hayırlı işler yapacağınıza yorulur.

Rüyada Ayçekirdeği Görmek

Rüyada ay çekirdeği görmek size gerçek yaşam da hayırı olmayacak bir işe gireceğinize , bu işten zararlı çıkacağınıza ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza , tüm emeklerinizin ve çabalarınızın boşa gideceğine alamet eder.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili