Bilgi Tüneli

Rüyada Cam Silmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyada Cam Silmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

Rüyaca cam silmek , rüya sahibinin artık yavaş yavaş tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulup feraha ereceğine , borçlarınız varsa bunları ödemeye başlayacağınıza , mesleki yaşantınız da ise elde edeceğiniz başarımlardan dolayı istemiş olduğunuz konuma geleceğinize , yüksek gelirler kazanmaya başlayacağınıza , çekmiş olduğunuz acılarınızın artık son bulmasına , yüzünüzün gülmeye başlayacağına ve en sonunda gerçek mutluluğu yakalayacağınıza işaret eder. Yani bu rüya kişi için oldukça hayırlıdır ve çok güzel rüyalar içerisinde yer alır.

Rüyada Pencere Silmek

Rüyada pencere silmek , kapanan şansınızın tekrardan bu sefer daha fazla olarak açılacağına hem geleceğinizin parlak olmasına hem de bahtınızın açık olacağına , etmiş olduğunuz dualarınızın Allah katında yavaş yavaş kabul göreceğine , bunda sonraki hayatınızın eskisine göre daha güzel , sakin ve sessiz geçeceğine delalet eder.

Rüyada Kapı Silmek

Rüyada kapı sildiğinizi gördüyseniz , bu rüya da hem hayırlı hem de güzel rüyalardan birisidir. Hane içerisinde yaşanan sorunlar ve kavgalar varsa bunların en kısa zaman da çözüleceğine , geçim sıkıntısı yaşıyorsanız bundan kurtulup daha rahat yaşamınızın olacağına ve aile içerisinde mutluluğun hakim olacağına yorulur.

Rüyada Temizlik Yapmak

Rüyada temizlik yapmak , Hem maddi hem de manevi olarak çektiğiniz sıkıntılardan yavaş yavaş kurtulmaya başlayacağınıza , elinizin bollaşacağına , maddi olarak daha yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize , yükünüzün hafifleyeceğine ve feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Temizlik Yapan Birini Görmek

Rüyada temizlik yapan birini gördüyseniz , sizi gerçek yaşam da üzen , yıpratan , mutsuz eden ve huzursuz yapan her şeyden kurtulacağınıza , bundan sonra kimseye ihtiyaç duymadan bir köşeye çekilip kafanızı dinleyeceğinize ve rahatlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Yer Silmek

Rüyada yer silmek , eğer bir hastalığınız varsa kısa zaman içerisinde bu hastalıktan kurtulup şifa bulacağınıza , çekmiş olduğunuz sıkıntılardan sonra feraha kavuşacağınıza , hayalleriniz varsa bunları gerçekleştireceğinize ve mesleğiniz de çok başarılar elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada Dolap Silmek

Rüyada dolap sildiğinizi gördüyseniz , hem dertli hem sıkıntılı hem de özlem dolu günler geçirmeye başlayacağınıza , kendinizi artık yalnız hissedeceğinize ve özellikle ruhsal olarak büyük çöküntüler yaşayacağınıza işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ