Rüyada Cam Kırmak Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Cam Kırmak Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir

0

Rüyada cam kırmak , hayatınızda önemli kararlar almaya başlayacağınıza ve eski hayatınızdan sıkılıp köklü değişimler yapmaya karar vereceğinize , hayatınızda yeni bir döneme başlangıç yapacağınıza , alışkanlarınızda , hayata bakışlarınızda , düşüncelerinizde ve şeklinizde değişiklikler olacağına , yaşamınızı tamamen değiştireceğinize ve herkesin konuşacağı büyük ses getirecek işler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Pencere Camı Kırmak

Rüyada pencere camı kırmak , yaşama karşı olan düşüncelerinizi değiştirmeye başlayacağınıza , hayatınızda bazı değişiklikler yapacağınıza , gözünüzü hiç olmadığı kadar açacağınıza ve bundan sonra her şeyin eskisi gibi olmayacağına delalet eder.

Rüyada Cam Kırılması

Rüyada cam kırılması , hayra ve iyiye yorumlanan rüya değildir. Genel olarak yaşayacağınız bazı sorunlardan ve zorluklardan dolayı canınızın sıkkın olmasına , kısmet ve şans kapılarının kapanmasına , karşınıza hayırsız şeylerin çıkmasına ve kötü olan insanlarla karşılaşmaya yorulur.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak , karşınıza çıkacak olan uğursuzluklarla mücadele edeceğinize , yaşayacağınız can kayıplarına , çok sevmiş olduğunuz bir kişinin başının zor durumda olmasına ve kurtulamayacağına alamet eder. Bunun yanı sıra hayatınızda bazı yıkımların olmasına ve musibetlerle karşılaşmaya rivayet edilir.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada cam kırıkları görmek , sürekli olarak başınıza bir belanın gelmesine , belalı işlere gireceğinize ve güvenilir olmayan bazı insanların ağına düşüp zor duruma gireceğinize kurtulmak için çaba sarf edeceğinize işaret eder.

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek , bazı durumlarda iyiye bazı durumlar da ise kötüye yorumlanır. Mutluluk ve şans kapılarının size açık olmasına , zengin birisi olacağınıza yorulurken bazı zamanlar da ise şansızlıkların ve uğursuzlukların başınıza gelmesine alamet eder.

İlginizi Çekebilir