Rüyada Böcek Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Böcek Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada böcek görmek genel olarak pek hayra yorumlanan rüya değildir. Rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar içerisine gireceğine , hayatının olumsuz olacağına işaret eder. Fakat burada önemli bir konu var oda görmüş olduğunuz böceğin büyüklüğü ya da küçüklüğüdür. Ama genel olarak bakarsak rüyada görülen böcek hem sıkıntıların olmasına hem de üzüntülerin yaşanmasına yorulur. Aile ilişkilerinde problemlerin yaşanmasına , ayrılıkların olmasına da tabir edilir.

Böcek biliyorsunuz pis aynı zaman da zararlı bir canlı olduğundan dolayı rüyada da görüldüğünde olumlu sonuçlanmıyor.

Gerçek yaşamda bazı felaketlerin yaşanmasına , içinizi sıkacağınız bir endişenin olacağına , bazı tehlikelerle karşılaşacağınıza delalet eder. Olumlu olarak bakarsak duruma ; alacağınız bir müjdeli haberden sonra mutlu olacağınıza , hem sıkıntılardan hem de zorluklardan kurtulup rahata ereceğinize bunların hepsinin kısa süreceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Böcek Görmek

Rüyada siyah renkte böcek görmek , genel olarak çoğu konuda başarılar elde edeceğinize , tüm sıkıntılarınızı artık bir kenara bırakacağınıza , bazı konularda dikkatli olmanız gerektiğine ve eğer dikkatli olmazsanız hem sıkıntı hem de üzüntü içerisine girerek hayatınızı tehlikeye sokacağınıza yorulur.

Rüyada gördüğünüz siyah böcek eğer büyükse o zaman ; zor günler geçirip bazı sıkıntılı olaylarla karşılaşacağınıza , sıkıntılardan kurtulamayacağınıza ve canınızın her gün sıkkın olacağına işaret eder.

Rüyada Böcek Isırması

Rüyada böcek sizi ısırıyorsa , gerçek yaşamda da birisi tarafından büyük zarar göreceğinize , gördüğünüz böcek küçük ise o zaman ufak bir kaza atlayacağınıza delalet eder. Fakat böcek büyük ise o zaman yakınınızda bulunan bir düşmanınızın size ciddi anlamda zarar vereceğine yorulur.

Rüyada Böcek Sokması Görmek

Rüyada böcek sokması , işlerinizin gerçek hayatınızda hiçbir şekilde yolunda gitmemesine , sağlıkla ilgili problemler yaşamanıza ve bazı karşılaşacağınız sorunlardan dolayı başınızın çok ağrıyacağına delalet eder. Bunun yanı sıra çalışıyorsanız işinizden olacağınıza ve moralinizin bozuk olmasına delalet eder.

Rüyada Böcek Tarafından Isırılmak Görmek

Rüyada böcek tarafından ısırılıyorsanız , fiziksel olarak bazı sorunlarla karşılaşıp kendinizi toparlamaya çalışacağınıza , çok kötü durumda olmaya ve yataktan kalkamamaya işaret eder.

Rüyada Elini Böcek Isırması

Rüyada elinizi böcek ısırması , hayra ve iyiye yorumlanan rüya değildir. Genel olarak maddi açıdan sıkıntılar yaşayacağınıza , borçlarınızın çok fazla olmasına , kendinizi her alanda çok kötü hissedeceğinize ve işlerinizin terse gitmesine yorulur.

Rüyada Böceğin Isırdığını Görmek

Rüyada böceğin ısırması , bazı sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacağınıza ve gündelik işlerinizi bile yapamayacak duruma düşeceğinize işaret eder.

Rüyada Ayağını Böcek Isırması

Rüyada ayağınızı böcek ısırıyorsa , hem maddi hem de manevi olarak bazı sorunlar yaşayacağınıza ve işlerinizin bir anda terse gidip kazançlarınızda düşmeler olacağına delalet eder.

Rüyada Böcek Öldürmek

Hayırlı ve aynı zaman da çok güzel rüyaların başında gelir. Çünkü gerçek yaşam da size zarar vermeye çalışan bir düşmanınızı yeneceğinize ve bu kişinin üstesinden gelip galip olacağınıza yorulur.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir