Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya Tabirleri

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada bebek görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Çünkü çocuklar hane içerisinde bir sevinç kaynakları olduğundan rüyada görüldüğü zaman da bu şekilde yorumlanır. Eğer bebeği rüyanızda sevip okşuyorsanız o zaman kısa zaman içerisinde alacağınız bir haberden dolayı sevinç gözyaşları dökeceğinize işaret eder.

Rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşamda bir işi gücü yoksa o zaman kısa süre içerisinde bir işe gireceğine ve bu duruma çok sevineceğine yorulur.

Rüyada bebek güzel giydirilmiş şekilde ise ; tüm sıkıntılardan ve dertlerden kısa süre içerisinde kurtulacağınıza , ağlayan ve bakımsız bebek görmek ise işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı çok pişman olacağınıza ve bu yüzden tövbe edeceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; hem kısmetinizin hem de şans kapılarınızın açılacağına , her alanda çok şanslı birisi olacağınıza , sıcak kanlı birisi olmaya ve yeni başlangıçlar yapacağınıza yorarlar.

Rüyada Bebek Almak

Rüyada bebek aldığınızı gördüyseniz , yapacağınız bir hatadan dolayı çok pişmanlık çekeceğinize , rüyayı gören kişi eğer gerçekte fakirse o zaman kısa süre içerisinde çok zengin birisi olacağına , iş hayatında yüksek miktarda paralar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Kız Bebeği Kucağa Almak

Rüyada kız çocuğunuz kucağa almak , çok hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Fakir olan insanların zengin olacağına , tüm dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan kısa süre içerisinde kurtulup feraha kavuşacağınıza ve hayıra ereceğinize işaret eder.

Rüyada Bebeğin Süt Emmesi

Hane içerisinde hem bereketin hem de rızkın bol olacağına , bebek süt emdikten sonra onu alıp seviyorsanız o zaman hiç beklemediğiniz bir yerden alacağınız haberden dolayı mutluluk gözyaşları dökeceğinize yorulur.

Rüyada Bebek Beşiği Sallamak

Rüyada bebek beşiği salladığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir işe adım atacağınıza ve bu işte çok mutlu olacağınıza , Hamile birisi bebeğini doğuruyorsa bu kız ise erkek olacağına , erkekse de kız olacağına tabir edilir.

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada görülen ölü bebek genel olarak hayra yorumlanmaz. Parçanız olan bir şeyinizi kaybedip bu duruma çok üzüleceğinize ve bu yüzden kaybedeceğiniz bu şeye daha fazla ilgi göstermeniz gerektiğine işaret eder.

İlginizi Çekebilir