Rust Ev Patlatma Ve Yıkma Taktikleri Yöntemleri Nelerdir
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Rust Ev Patlatma Ve Yıkma Taktikleri Yöntemleri Nelerdir

0

Son zamanlar da Steam platformunda hayatta kalma oyunu olan Rust büyük küçük demeden herkes tarafından en çok oynanan oyunlar listesine girmeyi başardı. Rust her gün yeni güncellemelerle daha çok oyuncu kazanmaya devam ediyor. Bu oyun tamamen eski çağı anlatmaktadır ve tabi oyun içerisin de modern olan eşyalar da bulunmaktadır. Fakat genel olarak baktığımızdan biraz eski çağa daha yakın.

Rust ev patlatma ve yıkma taktikleri yöntemleri nelerdir

Map olarak baktığımız zaman da Tundra , Orman ve Karlı gibi alanlar yer almaktadır. Rust oyunu her hafta veya ayda 1 kere büyük güncellemeler alarak yeni özellikler getirmektedir. Neyse biz şimdi konumuza dönelim isterseniz. Rust oyununda ki mantık hayatta kalma , barınak yapma , gelişip diğer adımların evlerini patlatmaktır. Birçok kişi bu oyuna grup olarak girdiğinden karşılarına çıkan evleri patlatmaya çalışırlar ve bu şekilde olduğunda ortaya çok keyifli çatışmalar çıkıyor. Peki ama ev nasıl patlatılır ? taktikleri nelerdir ?

İçindekiler

Rust Ev Patlatma

Rustta ev patlatmak istiyorsanız öncelikle arkadaşlar şunu bilmeniz gerekiyor ki eşya olarak C3 ve Roket’i öğrenmeniz gerekmektedir. Ama tabi en iyisi C4 oluyor. C4 yapmak için ise bize gerekli olan malzemeler sülfür , barut ve patlayıcı maddeler oluyor. Eğer bunlar elimizde varsa ve bizde C4 yapımını öğrendiysek o zaman çok kolay bir şekilde C4 yaparak istediğimiz evi patlatabiliriz. Ama eğer oyunu tek başınıza oynuyorsanız o zaman bu biraz zaman alabilir.

Mesela 2-3 katlı bir evi patlatmak için en az 10 C4’e ihtiyacınız olacaktır. Bir de kişi eğer fake duvarlar yaptıysa o zaman işiniz daha uzun olur. Bu yüzden sizlere tavsiyem arkadaşlarınızla oynayın. Eğer yoksa kendiniz de patlatabilirsiniz ama sabırlı olmanız gerekir.

Rust oyunu her zaman sürekli olarak aktiflik gerektiren oyundur. Çünkü siz oyundan çıkınca karakterinizi nerede bıraktıysanız orada yatar halde kalır. Bir başkası gelir sizi öldürebilir , eşyalarınızı yağmalayabilir. Bu yüzden Rust oynayacağınız zaman bunları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Unutmadan hemen oyuna girip C4 yapıp ev patlatamazsınız. İlk olarak biraz gelişip , kendinize bir barınak yapıp , iyi bir konuma geldikten sonra bunları yapabilirsiniz.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili