Rus Salatasının Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Rus Salatasının Yanında Ne Gider

0

Rus Salatasının Yanında Ne Yenir ?

Rus salatası hem doyurucu özelliği var hem de lezzetli olduğundan dolayı genel olarak birçok yemeğin yanına tercih edilen lezzetlerden birisidir. Rus salatası protein bakımından da zengin bir besin olduğundan dolayı her mevsim tercih ediliyor. Şimdi Rus salatası tercih edeceğiniz zaman yanına da birden fazla güzel yemekler yapabilirsiniz. Bu yemekler arasında ilk sıralar da et yemekleri yer alıyor. Çünkü et yemeği tercih edileceği zaman yanına mutlaka Rus salatası da tercih edilir. Peki bunların yanına sıra Rus salatasının yanına başka ne gibi lezzetler yapabiliriz.

Rus Salatasının Yanında Ne yapsam

Kurabiye

Rus salatasının yanına hanımlar akşam için güzel bir bol susamlı ve aynı zaman da kuş üzümlü kurabiye yapmaya ne dersiniz ? Hem kışın hem de yaz mevsiminde tüketilen kurabiye Rus salatasının yanına çok yakışacaktır bence.

Kakaolu Kek

Akşam yemeğinden sonra çayla beraber tercih edilen tatlılar arasında kek vardır. Rus salatasının yanına da farklı lezzetler yapmak istiyorsanız o zaman kakaolu kek yapabilirsiniz. Hatta isteyenler kakaolu keki biraz daha güzelleştirip ıslak kek yapabilir.

Zeytinli Poğaça

Zeytinli poğaçanın hazırlanması ve yapımı çok basit olduğundan dolayı Rus salatanızın yanına da yapıp beraber servis edebilirsiniz. Özellikle beş çayı olduğu zamanlarda Rus salatası ile zeytinli poğaça çok iyi ikili olur.

Rus Salatasının Yanında Ne Gider

İçli Köfte

Günümüzde biliyorsunuz ki içli köfte çok sevilen ve zahmetli bir yiyecek olsa da yapıldıktan sonra ortaya harika lezzet çıkan yemek türlerinden birisidir. Bu yüzden Rus salatasının yanına da içli köfte yapabilirsiniz.

Patates Salatası

Patates salatası sofraların vazgeçilmez salata türlerinden birisidir ve hazırlanması da çok kısa olduğundan dolayı Rus salatasıyla beraber servis edebilirsiniz.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir