Rızkın Bereketin Artması İçin Okunacak Zikirler ve Anlamlı Dualar
  1. Anasayfa
  2. Dini Konular

Rızkın Bereketin Artması İçin Okunacak Zikirler ve Anlamlı Dualar

0

Nasıl dualar çok etkili ise aynı şekilde Zikirler de dualar kadar çok etkili olmaktadır. Özellikle birden fazla çok zikir bulunmaktadır ve bunların bazıları rızkın ve bereketin artması için okunan zikirlerdir. Fakat Zikir’in kaç defa ve hangi konu için okunacağını bilmeniz gerekmektedir. İlk olarak rızkın artması için dua edebilir arkasından zikir yapabilirsiniz. 14 Kere YA VEHHAB zikretmek. Geçim sıkıntınız varsa o zaman sabah namazını kıldıktan hemen sonra 308 kere YA REZZAK zikretmek. Nimet kapısının aralanmasını istiyorsanız 489 kere YA FETTAH zikretmeniz gerekiyor. Eğer ki rızkınızın daha bol olmasını istiyorsanız o zaman da 57 kere YA MECİD zikrini dile getirmelisiniz. Bu zikirleri yaparak sizler de istemiş olduklarınızı dile getirerek Allah’tan isteyebilirsiniz.

Rızkın Artması İçin okunacak Dua

Dua kitaplarının içerisine bakıyorsanız o zaman Rızık duasını da içerisin de bulabilirsiniz. Rızık duasının en büyük anlamları arasında haramdan uzak durmak ve helal yoldan gitmektir. Yani arkadaşlar siz siz olun hiçbir zaman harama bulaşmayın ve her zaman helal yoldan ilerleyin.

Rızkın Artması İçin Okunacak Dualar

Rızkın artması için okunacak dualar çok önemli olmaktadır. Eğer hem dualar hem de zikirler yaparsanız o zaman gerçekten rızkınızın arttığını görebilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey siz duanızı ve zikrinizi edin. Allah’a güvenin ve o zamanı geldiği zaman size verecektir.

OKURLARIMIZ BUNA DA BAKTI ;

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir