Rahatlamak Ferahlamak Sakinleşmek ve Huzur İçin Dua
  1. Anasayfa
  2. Dini Konular

Rahatlamak Ferahlamak Sakinleşmek ve Huzur İçin Dua

0

Bazı durumlar da canımız çok sıkkın olduğu zaman kendimizi bir çıkmazın içerisin de hissetmemiz çok normal bir durumdur. Eğer sizler bu şekilde kendinizi çıkmazın içerisin de hissediyor ve bir ışık arıyorsanız o zaman Allah’a sığınmak en önemlilerinden birisidir. Bu yüzden Allah’a sığınacağımız zaman da dua etmeyi bir alışkanlık haline de getirmemiz gerekmektedir.

Rahatlamak Ferahlamak Sakinleşmek ve Huzur İçin Dua

Her insan dua ettiği zaman kendinizi çok iyi ve mutlu hisseder. Kendinizi iyi hissetmek için Nas Suresi , Felak Suresi ve İhlas Suresi bunları okuyarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Aynı zaman da bu duaları okuyarak girmiş olduğunuz depresyondan çıkabilirsiniz. Çünkü bu edeceğiniz dualar sizi her zaman cinlerden uzak tutar ve korur.

İçindekiler

Yüreğimizi Ferahlatan Dualar

İçinizi bir güzel temizlemek ve aynı zaman da yaşamış olduğunuz sorunlardan da uzaklaşmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken tek şey dua etmektir. Allah içinizdeki sıkıntılardan her zaman haberdardır ve sizler dua ederseniz size yardımcı olacaktır bundan emin olabilirsiniz. Subannallah esmasını çekmek de bir o kadar önemlidir. Hem dua hem de Subannallah esmasını çekerseniz kendinizi rahatlamış ve ferahlamış bulacaksınız. Bu duaları okurken de eğer namaz kılarsanız o zaman kendinizi daha iyi hissedersiniz. Fakat duaları okuyacağınız zaman bulunduğunuz yerin sessiz ve sakin olması çok önemlidir.

Ruhu Rahatlatan Dualar

Ruhunuzu rahatlatmak istiyorsanız arkadaşlar o zaman bu duaları içtenlikle okumanız son derece önemlidir. Kendinizi rahatlatmak ve mutlu etmek için kendinizi bu dualara verebilirsiniz. Yüce Rabbim ne olursa olsun sizlere yardımcı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir