Pubg Mobile Bedava UC 2022
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Pubg Mobile Bedava UC 2022

0

Son zamanların en çok oynanan Battle Royale oyunlarından birisi olan PUBG Mobile çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Malum bu oyunu bilmeyen ve oynamayan yoktur sanırım. Zaten son yılların en popüler mobil ile bilgisayar oyunlarından birisidir. Bize de gelen sorulardan birisi de Pubg Mobile Bedava UC var mı ? sorusu oluyor. Birçok site de bilirsiniz şuraya tıklayın , şu adımları uygulayın diye ücretsiz UC vereceğini söyleyen yerler vardır. Bu yerlere arkadaşlar kesinlikle inanmayınız. Çünkü bu oyun da maalesef öyle bir açık bulunmuyor. Ama sizlere şimdi vereceğimiz yöntemler sayesinde hızlı bir şekilde bedava UC kazanabileceksiniz.

2021 yılında Covid kısıtlamasından dolayı zamanın büyük bölümünü evde geçirenler bu oyuna sarıldı ve en yüksek oyuncu sayısına geldi. Hem youtuberlar hem de yayıncılar UC’ler ile almış oldukları ekipmanlardan dolayı oyunu oynayan herkesin daha çok ilgisini çekmeye başladı. Birçok kişi de oyuna para yatırdı , maddi durumu olmayanlar da bedava UC nasıl alınır ? diye araştırmalar da bulundu.

Pubg Mobile Bedava UC

Pubg Mobile Bedava UC Android

Hem Tabletlerde hem de Android telefonlarında bu oyunu rahatlıkla oynamanız mümkündür. Android cihazınız varsa o zaman bedava uc almak istiyorsanız şimdi aşağıda vereceğimiz yöntemleri uygulayarak kolay yoldan uc sahibi olabileceksiniz.

Pubg Mobile Uc Ne işe Yarar ?

Pubg oynayan herkesin ağzında hep UC lafı vardır ve UC’nin de ne olduğunu sanırsam bilmeyen yoktur. Bilmeyenler varsa kısaca söyleyelim UC ( Unknown Cash ) yani oyun içinde market kısmında satın alımlara denir.

Satın alabilecekleriniz;

  • Yeni silah desenleri
  • Yeni özel kıyafetler
  • Royale Pass
  • Diğer ögeler…

1. Çekilişlere Katılarak Bedava UC Kazanmak

Eski zamanlar da biliyorsunuz ki online yayın yapanların sayısı neredeyse yoktu fakat son 2 yıldır çok fazla yayın platformu açıldı ve açılan bu platformlardan ise çekilişler yapılmaktadır. Yani sizler bu yayınlara katılıp çekilişlere girerseniz o zaman bedava UC kazanma şansına ulaşabilirsiniz.

Çekiliş yapan platformlar ise şöyle ;

  1. Nimo.tv
  2. NonoLive
  3. Dlive

2. Turnuvalara Katılarak Pubg Mobile Bedava Uc Kazanma

Yayıncılar yayın yapıp kendi yapmış olduğu yayınlarında Turnuvalar düzenlemeleri yaparlar ve sizler de bu turnuvalara katılım yaparak Uc kazanabilirsiniz.

3. Nimo TV ile Pubg Mobile Bedava Uc Kazanmak

Nimo.tv biliyorsunuz ki son zamanların en iyi yayınlarından birisidir ve özellikle çeşitli çekilişlere de imza atıyor diyebiliriz. Sizlere sadece bedava UC vermiyor aynı zaman da bedava Google Play kodu da veriyor. Sizler de Nimo TV katılıp çekilişlerden bedava UC kazanabilirsiniz.

4. Turkcell Sence ile Para Kazan Bedava UC Al

Bedava Uc kazanmanın en son yollarından birisi de Turkcell oluyor. Eğer Turkcell abonesiyseniz o zaman Bip üzerinden yapacağınız Sence kanalını takip ederek sizlere sunulan anketi tamamlayıp para kazanabilirsiniz. Aynı zaman da bu anketlerden kazanacağınız parayı Paycell kartlarınıza yükleyip daha sonra bedava UC satın alabilirsiniz.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili